altcan 34 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü TWRP&ROOT kaldırma yöntemleri

yaptım hala duruyor
  2. A

MIUI 14 Xiaomi.Eu MIUI 14.0.23.3.27 | Android 13

gdrive ölü link mega da izin vermiyor
  3. A

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Abi hayırlı günler dilerim talimatları eksiksiz uyguladım ama mi globe ekranı gelip gidiyor 1697699003 evet
  4. A

Rom Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.6.23 Mi-Globe ROM

merhaba hocam yükledim ama acilis sayfasından geri dönüyor sürekli
  5. A

Rehber APK Dosyaların Yüklenmemesi Sorunu | Package Installer Yüklemek

redmi note 11 se miui 14.05 android 13 denendi çalışıyor emegine yuregine saglik tüm driverlar yukluyse yukarıda yazılanların eksiksiz yapılması halinde oluyor tekrar teşekkürler
  6. A

MIUI 12.5 Redmi 9T (lime) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.5.0.RJQEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam hangi romu attiysam kurulum esnasinda tekrar tekrar basa donuyor bir tavsiyeniz varmidir
  7. A

Rom Redmi Note 10S Rosemary ENG Rom - Fabrika Yazılımı

üstadım kolay gelsin redmi 9t eng rom attım cihaz açıldı simdi normal rom atabilirmiyim
  8. A

Rehber Xiaomi QCN Dosyaları

qcn yuklemeye gelince yükleme butonları aktif olmuyor
  9. A

MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

harikasınız saatlerdir dosya atamıyordum twrp ye sayenizde halloldu 1692697358 ama bu seferde attıgım rom dosyasını göremiyorum
  10. A

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

abi usb error 5 usb error 19 hataları veriyor tüm usb girişlerini denedim aynı
  11. A

Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

twrp recovery 3.3.1 1692182110 ilk basta magisk le beraber kurdum acilmadi simdi magisk olmadan kurdum yeşil mxm yazısı dönüyor ekranda 1692182314 tamam abi kurulum ekranı geldi kuruluyor sorun magiskteymiş
Üst Alt