altankulakci kullanıcısının son içeriği

1. altankulakci

Sohbet X5 Pro 5G

Şu an teste devam ediyorum X3 proya göre yeterli görünüyor şimdilik. Tabiki değişimler olacaktır 22101320G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. altankulakci

Sohbet X5 Pro 5G

Cihazı alalı 4 gün kadar oldu ilk izlenimlerim şarj çok hızlı. Sürekli saat ve kulaklık bağlı ve oyun oynuyor olmama rağmen şarj süresi bence yeterli bir ara tüm bağlantıları kesip deneyeceğim tekrardan 22101320G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. altankulakci

Rom Xiaomi MİMAX3_Stable_V12.0.1.0_10 EpicRom By Escobar1945

Anladım hocam bu kadar mesaj gelince link var diye düşündüm MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. altankulakci

Epic romu yükleyeyim dedim ama linki kaldırdınız sanırım MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. altankulakci

Birazdan yükleyeceğim işlerden ancak fırsat bulabildim MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. altankulakci

Hocam bekliyoruz linki MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. altankulakci

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.4 en Son EU Beta ROM

Alternatif romlar konusunda da araştırma yapılabilir eu rom dışında bunlarıda değerlendirmek yol aramak gerek diye düşünüyorum MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. altankulakci

Teşekkürler Skorpi hocam MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. altankulakci

Soru Lineage os

Arkadaşlar lineage os deneyen var mı aranızda daha önce? MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. altankulakci

İndiriyorum yükleyip dozajı alalım hemen MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. altankulakci

Rica ederim hocam ne demek. Bu sıkıntıyı hep yaşadım ama kaldırılabildiğini bilmiyordum bende paylaşmak istedim MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. altankulakci

Ayarlar/Ekran/Durum Çubuğu/Yeni Kontrol Merkezini Kullan'ı kapatıyoruz sorun çözlüyor hocam MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. altankulakci

Eski kontrol merkezni kullanarak çözmüş bulumuyorum o sorunuda MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. altankulakci

Kullanıma engel değil fakat ekran parlaklığı kısmı biraz can sıkıyor bazen MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. altankulakci

Üzülerek bildiriyorum kontrol merkezindeki hata hala devam ediyor MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt