altanis kullanıcısının son içeriği

1. altanis

Yardım twrp yükleyemiyorum

Hocam henüz 5G NE için bildiğim kadarıyla TWRP yok.Siz nereden indirip kurdunuz acaba?
  2. altanis

Ana Başlık Xiaomi 11 Lite 5G NE - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hocam Türkçe desteği var değil mi?
  3. altanis

MIUI 12.5 Xiaomi 11 Lite 5G NE (Lisa) - Türkiye Kararlı Rom V12.5.1.0.RKOTRXM İndirme Bağlantıları

Hocam cihaz için Twrp çıkmadıkça ve custom rom yükleyemedikçe bahsi geçen romlar arasında çok fark yok anladığım kadarıyla.
  4. altanis

Soru Sallayınca telefonu on kameranin ordan ses geliyor

Hocam bütün cihazlarda görülen şey bu.Kamera lenslerinden geliyor ses.Hem Samsung hem de Xiaomi cihazlarımda aynı durum var.Daha önceki cihazlarım da aynıydı.Sorun yok yani. İnternette zaten konular var bununla ilgili.
  5. altanis

Yardım Mi10 Çift Sim Kart Slot

Mi 10 Global cihazların hepsi tek sim çalıştırabiliyor. Frohell arkadaşın dediği gibi donanımsal olartak çift sim desteği var ama yazılımla açılması gerekiyor. Şöyle bir çözüm var ama nedir,ne değildir bilemem. https://en.xiaomitoday.it/xiaomi-mi-10-global-dual-sim.html xda'da cedric3320...
  6. altanis

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Yurtdışı Mi 10 kullanıcılarına bir sorum olacak. Bir sitede, şuanda satılan yurtdışı tüm Mi 10'ların Çin versiyonlu olduğu,global olanların tek sim girişli olduğu yazılmış.Yani imei işlemi için uygun olmadıkları ima edilmiş.Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da Global Mi 10 kullanan varsa sim...
  7. altanis

Yardım Alibaba dan alışveriş yapma hak.

Alibaba, aliexpresten önce ilk açılan sitedir.Jak Ma'nın bir anlamda ilk uluslararası alışveriş sitesidir.Aliexpress ile aynı firmaya aittir.Aliexpress ile aynı mantalitededir.Güven konusuna gelince,aliexpressteki güven/güvensizlik oranı onda da aynıdır.
  8. altanis

Çözüldü Mi 10 Orjinal Telefon ve Mesajlar uygulaması

Hocam çok teşekkürler yanıtınız için.Tavsiyenize uyacağım.Saygılar.Bu arada cihazınızı güle güle kullanın.handshake~~
  9. altanis

Çözüldü Mi 10 Orjinal Telefon ve Mesajlar uygulaması

Hocam konu dışı olacak ama Mi 10 almayı düşünüyorum fakat canlı ele alıp inceleme fırsatım olmadı.Size birkaç sorum olacak: 1-Video çekim kalitesi nasıl? 2-Cihazın kalınlığı ve ağırlığı nasıl? Misal ben s10 kullanıyorum 7.8 kalınlık ve 157 gram.Çok ergonomik bir yapısı var ve ele...
  10. altanis

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

Mesajlarım 200'ü geçmiş:)
  11. altanis

Diğer Xiaomi Mi 10 TR Garantili fiyatı belli oldu

Hocam cihazı ülkeye nasıl sokmayı düşünüyorsunuz?Bildiğim kadarıyla gümrükten geçmesi neredeyse imkansız.
  12. altanis

Tema Tema Çalışmaları İçin İkonlar

Teşekkürler hocam.highfive~~ Yolladım hocam linki.highfive~~
Üst Alt