AlperXs kullanıcısının son içeriği

1. AlperXs

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Yeni telefon aldim bootloader kilidini açıcaktım fakat 7 gün dedi hemen açma şansınız var mı? Telefonda herhangi bir sorun yok sıkıntısız boot oluyor sadece erkenden kilidi açmak istiyorum
  2. AlperXs

Çözüldü İmei atılmış cihaza format atma

imei atılmış cihaza format atma telefoncu format ve güncelleme yapmamamı söyledi ama ben format atmak istiyorum nasıl atabilirim
  3. AlperXs

o zaman tek çaresi var o da bu cihazı satıp Türkiye cihazı almak
  4. AlperXs

hocam tekrardan merhaba redmi note 11S cihazım var geçen güncelleme yaptıktan sonra nv data corrupt hatasi vermişti ertesi gün telefoncuya giderek tekrardan yaptırdım fakat bana güncelleme yaparsam aynı sorunu yaşarsın dedi ben Android 11 kullanmak istemiyorum ben bu cihazı sorunsuz nasil...
  5. AlperXs

yok hocam daha atılmadı
  6. AlperXs

Selamın aleyküm dün gece redmi note 11S cihazıma gsi yüklerken sebebini anlamadığım şekilde bootloader kilidi kapandı ve cihaz hiçbir şekilde recovery ve fastboot moduna girmiyor çözümü nedir hocam? telefonculara götürsem yaparlar mı
  7. AlperXs

Mod Amoled Mod

o çalıştı fakat ben pek fark göremedim test edebileceğim video ya da uygulama var mı?
  8. AlperXs

Mod Amoled Mod

aosp rom kullanıyorum kurdum fakat çalışmadı magisk modül kısmında da yok
  9. AlperXs

Uygulama vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

teşekkürler fakat benim sorduğum şey skyhawk recovery miui 12 ile uyumlu mu?
  10. AlperXs

miui 12 ile uyumlu mu?
  11. AlperXs

Recovery Redmi 8 SkyHawk Recovery Project

miui 12 ile uyumlu mu?
  12. AlperXs

bunun önlemini almak için araştırıyorum birkaç bilgiye ulaştım ve telefonu bilgisayara bağlayıp cmd komutunu açıp şu kodu girmem gerekiyormuş fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img bunu yapmam gerekiyormuş ve benim de bilgisayarım olmadığı için bu işlemi...
  13. AlperXs

bu twrp'yi kullanırsam herhangi bir brick olayında bu twrp'ye girebilecek miyim? yoksa cihaz sürekli fastboota mı atıcak
Üst Alt