Alpertrophy kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Xiaomi Redmi Note 12 Pro MIUI 14 EU rom nasıl atabilirim?

Tamamdır onu deneyip dönüş yapacağım hemen.
  2. A

Hocam ben ROM yükledim fakat EEA yazmasına rağmen yükledikten sonra baktığımda Global yazıyordu. EU romda olan hiçbir özellik yok şu anda. Telefon üzerinden sistem güncellemesi mi yapmam gerekli? 1694726570 Rom yüklendi bu arada ona rağmen Global yazıyor.
  3. A

Arkadaşlar selam geçen hafta konu açmıştım fakat bootloader kilidi açık değildi onu açmak için de 168 saat beklemem gerekti sonunda nihayet açmış bulunuyorum o yüzden tekrar buradayım. Telefonun modeli Redmi Note 12 Pro. MIUI 14 eu rom atmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz detaylarıyla?
  4. A

Rom Redmi Note 12 Pro MIUI 14 Rom atmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Note 10 Pro cihazı 12 Pro'ya yükselttim. Telefonu daha yeni kurdum MIUI 14 EU rom nasıl atacagım yardımcı olur musunuz? Neler yapmam gerekli?
  5. A

Rom Custom Rom Sonrası Siyah Ekran Sorunu (ACİL YARDIM)

Yapacak bir şey yok ekran ve yazılım olmayınca anlaşılmıyor işte :D
  6. A

Hocam anlaşılan en başından beri ekran sıkıntılıymış. Her şeyi yaptım rom ve modem yükledim telefon açıldı şu an aygıt yöneticisinde Redmi Note 10 Pro olarak gözüküyor. Hatta bildirim sesi geldi fakat ekran yok. Ben bunu en iyisi telefoncuya götüreyim akşam baksınlar. Uğraşan herkese çok...
  7. A

Deneyip buraya geri dönüş yapayım öyleyse teşekkürler. 1693746295 Bu kez miuirom sitesinden 10 Pro/Max MIUI13 India Stock Romu yüklüyorum hiç denememiştim. Aynı şekilde modemi de 10 Pro/Max modelinde yükleyeceğim. Bakalım bi değişiklik olacak mı
  8. A

Hocam kaç kere söyledim yahu vallahi billahi anlamıyorum bu işlerden daha birkaç gün oldu bu işlere girişeli hahahaha. Benim acemiliğim tamamen.
  9. A

Ekran yok ama fastboot moda almayı deneyip fastboot devices yazdığım zaman fastbootta cihazım görünüyor aynı şekilde miflashtan da atabiliyorum rom ama telefon yüklenmiş gibi titriyor sanırım kendini rebootluyor fakat hala ekran gelmiyor işin garip kısmı. Öyleyse ekranda mı sorun var dersiniz
  10. A

9008 edl portu gözükmüyor ne yaparsam yapayım. Android Bootloader Interface olarak görüyorum aygıt yöneticisinde
  11. A

Hocam en iyisi siz bir bakın duruma göre ücretini ödeyeceğiz artık başka bir çözüm kalmadı gibi duruyor maalesef..
  12. A

Youtube'da buldum birkaç tane ama ben de beceremiyor olabilirim.
  13. A

Yabancı forumlarda da benim gibi rom sonrsında modem yükleyince bu şekilde siyah ekranda takılan arkadaşlar olmuş
  14. A

hocam biliyorum öyle tanıttığımda da bir şey değişmedi
  15. A

Yardım Qualcomm Port veya QHUSB aygıt yöneticisinde gözükmüyor?

Hiçbir çözüm bulamadım daha önce baktım 1693741229 Ek olarak cihaz EDL modda şu an çıkamıyorum
Üst Alt