alpert86 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rehber Xiaomi Mi6x Twrp Recovery Yükleme Anlatımı Arb4 dahil

indirdiğim zip formatlı twrp yi çıkartamıyorum zip ten; 'arşiv biçimi tanınmıyor veya hasarlı' hatası alıyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  2. A

Yardım mi9 lite çift imei atılınca band 20 gitti.

Hangi programla bakıyorsunuz hocam?
  3. A

Soru Mi9 lite IMEI repair sonrası band 20

IMEI repair yapılmış mi 9 Lite sipariş ettim, band 20 nın olup olmadığını kesin olarak hangi program aracılığıyla öğrenebilirim?
  4. A

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro nun ahizesi çok çabuk kirleniyor ve çok dar bir yer, temizleme konusunda tavsiyeniz var mı?
  5. A

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

Aynen öyle hocam resmen orta çağa döndü Netflix uygulaması. Daha rom bile değiştirmedim. Bu işin daha iyi bir çözümü yok mudur gerçekten? Telefondan soğudum sırf bu yüzden. 1569866380 Güncel bir sürüm buldum şu hdr desteği de var. Netflix 6.26.1 build 15 31696 (arm-v7a) (Android 5.0+) APK...
  6. A

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro (Avrupa) EEA Kararlı MIUI 10.3.3.0 PFKEUXM indirme bağlantısı

Hocam bu sürüm çok eski sanırım ve normalde altta olması gereken menü görünmüyor. Hdr desteği de var mı acaba bu sürümde? Daha güncel bir apk yok mıdır acaba?
  7. A

Yok mu hocam bir çözümü? Benim indirdiğim Netflix apk sı çok kötüydü, bunun bir çözümü olmalı diye düşünüyorum.
  8. A

Mi 9T pro kullanıyorum, IMEI işlemi için cihazın bl kilidini açtım bu gün. Bl kilidini açtığım için sanırım Netflix store dan indirilemiyor, netten bir apk sını indirdim o da çok kötü, yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  9. A

Herkese merhaba, mi 9t Pro aldım, cihazın bl kilidini açma talebinde bulundum ve 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra bl kilidini açıp aldığım kişi IMEI işlemini yapacak. Sorum şu; bl açıldıktan sonra eu rom için paylaştığım linkteki versiyonu mu indireceğim? StackPath
  10. A

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Hoş bulduk hocam, nakite sıkıştığım için one plus 7 mi satıp aldım Max 3 ü(daha öncesinde mi6x kullanıyordum.) Merak edenler olabilir kutusuz aparatlı bir şekilde sıfır olarak 1500 ödedim. Telefona beklediğimden daha kolay alıştım ve op 7 kadar olmasa da gayet akıcı arayüzü, işlemcisi şimdilik...
  11. A

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Beni de eklerseniz sevinirim bu arada kullandığım sürüm güncel değil mi? (Eu 10.3.2 stabil)
  12. A

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Arkadaşlar Mi Band 3 ün Çin versiyonuna resmi olarak İngilizce ya da Türkçe dil desteği gelmeyecek mi? Sırf her gelen güncelleme sonrası bu işlemlerle uğraşmamak için telefonun dilini İngilizce yaptım.
  13. A

Soru Mi 6x Mi 5x Kullanıcı Sorunları

6x eu rom beta kullanıyorum ve cihazın panelinin ne olduğunu ayarlardan nereden bakabilirim?
  14. A

Sohbet Mi 6x Kullananlar Ve Alacak olanlar

Alalı 1 hafta oldu (6x/6gb/128gb) ve genel olarak çok memnunum. Eis var ve bence yeterli seviyede iş görüyor. Batarya sosyal medya yoğunluklu bir kullanımda günü rahat çıkarıyor ve şarjı 1.30 saatte 0 dan 100 e ulaşıyor. Tabi Pubg gibi oyunları 1-1.5 saat oynayacaksanız günü çıkarmazsınız...
  15. A

Sohbet Mı Band 3 Hk.

Evet hocam maalesef ödeme sayfasında işler değişiyor, Ali ekspress den dün 120 TL ye sipariş verdim. 1531549031 Gönderim şu an var ama odeme sayfasına gelince bindirim yapiyorlar maalesef.
Üst Alt