alperr kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Ne yapmam gerekli!

Hocam peki sizin önereceğiniz bütçem aslında 2. El yada garantisiz 1000 1500 arası telefon önerin var mı
  2. A

Ben de garantisiz yurtdışı kayıtlı alacağım :) 1576438103 Eu rom felan diyorlar işte ghost screen sıkıntısı ve şebeke sıkıntısı felan var diyorlar da
  3. A

Ama herkes birşey söylüyor room vs... İllaki rom kurmak şart mı neden yapılıyor
  4. A

Arkadaşlar eşime note 8 almaya karar verdim lakin ilk xiaomi cihazı olacak dolayısı ve xiaomi cihazlarında bir sürü işlemler yapılıyor kafam çok karışık o yüzde. ile sizlerden telefon alındıktan sonra stabil Bi şekilde kullanmak için neler yapılması gerekiyor ne yapmamız lazım yardımcı olursanız...
  5. A

Soru Üç cihaz arasında kaldım

Mi8 se rom felan olaylarını anlamıyorum. Eşim için düşünüyorum o da anlamaz.
  6. A

Note 7 de deghost screen sıkıntısı oluyormuş
  7. A

Yardım 1000 1500 arası stabil telefon önerisi

Aslında arada kaldığım 3 cihaz var Mi8 se note 7 ve note 8. İkinci el de olabilir sıfır da
  8. A

Mi8 se note 7 ve note 8 bu 3cihaz arasında kaldım. Kamera ve stabil bir chaz olması benim için önemli teşekkürler şimdiden
  9. A

Yardım 1000 1500 arası stabil telefon önerisi

Arkadaşlarbu bütçe aralığında telefon düşünüyorum kronik bir problemi olmayan stabil bir telefon önerileriniz nelerdir
Üst Alt