AlperenYlmz kullanıcısının son içeriği

1. AlperenYlmz

Yardım Poco x3 dokunmatik sapıtması

böyle devam etmesi dileğiyle
  2. AlperenYlmz

Yardım Marketteki iconlarla arayüzdeki iconlar farklı

stok ikon paketinde bile aslında tema var. şayominin hazırladığı ikon paketini kullanıyosun. başka bi launcherla dene bu kadar rahatsız ediyorsa
  3. AlperenYlmz

üstad şarj aleti orijinal, redmi note 10 pro ve redmi note 7 şarj ediyorum onlarda yok. ayrıca aosp romda yaşamıyorum sorunu. yazılımsal olduğuna eminim yani. sorunsuz miui görmedim zaten şu ana kadar ayrıca forumda paylaşılan miui pulse 12.3 romundayım. bu romda o sorun yok. şarj olurken...
  4. AlperenYlmz

bende de şarj olurken dokunmatik sapıtıyor, instagramda falan gezinemiyorum. rom eu 12.0.9. aosplerde yaşamıyorum ama. hoş sizin sorununuzla ne kadar alakalı tartışılır.
  5. AlperenYlmz

Yardım Aosp Ön Kamera Problemi

teşekkür ediyorum. boş bir vaktimde deneyeceğim
  6. AlperenYlmz

aosp kurmadan önce gidiş yolunuzu anlatabilir misiniz? hani ilk fastboot a11 romuna geçip oradan mı recovery kullanıp aosp 11 ve fw flaşladınız?
  7. AlperenYlmz

yok tabii ki de, cevabınız için çok teşekkür ederim. yazılımsal olduğunun farkındayım. eminim ki çok basit bir çözümü var ancak ben bulamadım. fastboot rom atmak istemiyorum açıkçası bootloader kilitlenmesinden korkuyorum. sonuçta miui romlarının custom recovery versiyonları da vendor ve fw...
  8. AlperenYlmz

kamera uygulaması ile alakalı değil. telegramda görüntülü konuşma, whatsappta görüntülü konuşma, stok kamera, anx... anlayacağınız bütün kamera uygulamalarında ön kamerada bu sorunu yaşıyorum. parlaklığın düşük olması gerektiğini sanıyordum sorunun oluşması için, fakat farkettim ki parlaklık...
  9. AlperenYlmz

Merhabalar, poco x3 için bütün aosp romlarda ön kamerada düşük ışıkta karanlık bölgelerde dikey çizgiler görüyorum. saniyede bir gidip gelen ve ardı arkası kesilmeyen dikey çizgiler. dolayısıyla görüntülü konuşmak çok zorlaşıyor. her zaman önerilen fw ile atıyorum romu fakat bütün aosp romlarda...
  10. AlperenYlmz

Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

evet, bütün aosplerde (yükleyebildiğim bütün android 10 ve 11de var) ama türk ya da yabancı gruplarda kimse soruma cevap vermediği için ya kurulumda bir sorun yaptığımı ya da sorunun sadece benim telefonumda olduğunu düşünmeye başladım.
  11. AlperenYlmz

Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

Bu rom da dahil aosp romların hepsinde ön kamerayı kullanırken karanlık ortamda fotoğrafın karanlık yerlerinde dikine çizgiler çıkarıyor. Bu çizgiler saniyede bir gidip geliyor. Dolayısıyla görüntülü görüşme kalitesini çok düşürüyor. Android 10 ve 11 aosp romların hepsinde yapıyor. Miui'de ise...
  12. AlperenYlmz

Yardım Redmi note 7

hangi romda olduğunu yazman çok mantıklı olacak, ayrıca geliştirici seçeneklerinden bluetooth ayarlarını ellemeyi deneyebilirsin. kesin cevap veremiyorum çünkü hiç bilgi vermemişsin.
  13. AlperenYlmz

Soru Weeb Projekt A11 ROM

Ben kullandım, çoğu kişiselleştirme seçeneği eksik, yüz tanıma sorunlu, bluetooth ses kesilip duruyor, parlaklık kontrolü doğru değil, volte çalışmıyor, genişaçı kameraya erişilmiyor, kullandığım googlecamera (trcam) çalışmıyor. Bi sorun varsa cevaplayayım detaylı inceledim romu
Üst Alt