alperenxdd2 kullanıcısının son içeriği

1. alperenxdd2

Rehber Titreşim Gücü Ayarlama (Root)

Hatırladığım kadarıyla global sürümlerde olmuyor. Başka bir rom veya kernel yükleyip denemeniz gerekli.
  2. alperenxdd2

Poco f2 pro

Beyaz renktir, malum yollardan imei kayıtlıdır. 1 yıl boyunca kişisel garantim altındadır. İstediğiniz romla birlikte gönderilebilir. Pazarlık ve takas olur.
  3. alperenxdd2

Yardım F2 Pro 6/128 Pubg kasma sorunu.

pubg mobile grafik ayarlarından kare hızını aşırı yaptınız mı?
  4. alperenxdd2

Yardım MIUI 12 İçin Camera Fix

hali hazırda olan custom rom cam fixleri denemenizi öneririm
  5. alperenxdd2

Rehber TWRP Data encrypt sorunu çözümü

Özellikle yeni cihazlarda rom attıktan sonra tekrar twrp kilitlenme problemine karşı bugün keşfettiğim bir özellik var. Twrp 14.2 sürümünde geçerli oldu, deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim. Twrp ye ilk girişte dosyalara erişmek için istenilen şifre telefona koyduğumuz şifre olsa da, bunu kabul...
  6. alperenxdd2

Soru Poco f2 pro stereo speakers mod

Bende araştırdım ama bulamadım malesef. Poco modelleriyle pek ilgilenmiyor geliştiriciler malesef.
  7. alperenxdd2

Yardım Kamera Bozuldu

Temiz kurulum yaptım ama sorun hala aynı şekilde devam ediyor.
  8. alperenxdd2

Yardım Kamera Bozuldu

Uğraşmaya değeceğini sanmıyorum pek. Sanırım yaptırmam gerek. Ama yedek parça bulunur mu bilmiyorum.
  9. alperenxdd2

Yardım Kamera Bozuldu

Persist dosyasını flaşladım ama l3 sertifikası aktif, videolarda sıkıntı yok, ama parmakizi bozuldu ve kamera kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Bu yüzden aldığım persist yedeğini tekrar yükledim. 1611757303 Evet yaptım yalnız orada da aynı şekilde görüntü yok malesef. 1611757486 Göründüğü...
  10. alperenxdd2

Yardım Kamera Bozuldu

Diğer sensörler çalışıyor, persist dosyasını atabilirim aslında tekrar, denemekte fayda var ancak umudum yok malesef. Bilgi için teşekkürler
  11. alperenxdd2

Yardım Kamera Bozuldu

Herhangi bir düşürme veya darbe olmadan kamera görüntü vermemeye başladı. Açılıyor, ışıklar çalışıyor, motorize sistemde sorun yok, ama görüntü gelmiyor. Herhangi bir uygulamadan kameraya dönünce ya donuyor yada tıklamaları algılamıyor. Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Sizce kaynak ne olabilir.
  12. alperenxdd2

Soru Launcher Fikri

Huawei den portun, diğer markalardan portlanmasından daha zor olduğunu söylemek istiyorum. Çünkü kirin ve sd arasında çok fark var.
  13. alperenxdd2

Soru Launcher Fikri

Hiçbir xiaomi cihaz için Huawei launcher veya emui portu görmedim. Neye dayanarak büyük ihtimalle olacağını söylüyorsunuz acaba?
  14. alperenxdd2

Yardım Poco F2 Pro için OrangeFox

Maalesef ilerleme yok. Android 11 destekli bir twrp çıkmış onda da denedim ben ama olmuyor. Sadece eu romu yükleyip bırakıyor. Oysa ki mi globe u mi globe yapan, kendi içerisindeki seçmeli özellikler. Onları yüklenmiyor ama eu rom normal geliyor. İlginç.
  15. alperenxdd2

Yardım Ekran Hz arttırma

Şuan için hala oluşturulduğunu görmedim. Çokça araştırdım ama hala net bişeyler bulamadım. O yüzden biraz daha beklemek lazım. Çıktığı gün konusunu ben açacağım söz veriyorum.
Üst Alt