Alperdrms kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Mi11 ultra direnç sonrası arka ekran çalışmıyor

Direnç değişimini nereye yaptırdınız ve ne kadar tuttu. bende yaklaşık 2 ay sonra yaptırcam bilgi verirseniz sevinirim.
  2. A

Yardım Mi 11 ultra kendiliğinden Hz düşürme

Bu sorunu bende yaşıyorum. çok fazla fark ettiriyor kendini. kitleyip tekrardan kilidi açtığımda düzeliyor bazen de düzelmiyor garip bir şey.
  3. A

Yardım video çekerken kameralar arası geçiş.

Merhabalar xiaomide bu durum mümkün mü acaba? İphone da zoom attıkça bi yerden sonra diğer kameraya geçiş yapıyor. kameralar arası gezebiliyorsun. bizim mi 11 ultrada bu durum mümkün mü normal 1x de video çekerken 5x e geçebiliyor muyuz ?
  4. A

Yardım Mi11 Ultra MIUI 14 Resmi Güncellemesi

Klavyenin altındaki gizleme zımbırtısı sistem navigasyonundan kapatılabiliyor. alttaki çizgiyi kaldırmak gerekiyor. tam ekran göstergesini gizle seçeneğini açınca o zımbırtı kayboldu bende. Miui 14 mi11 ultra da bana göre kötü bazen fps dropları yaşıyorum 120 modundayken 60 gibi davranıyor...
  5. A

Yardım Xiaomi mi 11 ultra arka ekran kapanma

Anladım hocam teşekkür ederim araştırıcam. saygılar.
  6. A

Anlaıdm benimki 30 saniye açık kalıyor ben komple açık bırakma yolunu arıyordum teşekkür ederim. bu arada sizde mui 14 yüklemişsiniz. memnun musunuz ? Ben memnun değilim. arada bir fps dropları oluyor 120 hz den 60 a iniyor menülerde gezerken uygulamalar arası geçiş. çok sevdiğim canlı duvar...
  7. A

Hocam merhaba ben miui 14 kullanıyorum. seg editte subs screen kısmına çok fazla rakam yazdım işe yaramadı sizin dediğiniz gibi game turboyu kapattım gene olmadı. arka ekranı sürekli açık bırakmanın yeni bir yöntemimi var. bu arada cihaz 2 aylık bir cihaz herhangi bir root gibi bir müdahalede...
Üst Alt