alper38k kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin

Aynı sorunu yaşadım sabah sabah emektar MI5s'i globale döndüreyim dedim bu hatayla karşılaştım. Şifremi unuttum yazan yere tıklayıp atla diyerek geçtim bilginiz olsun bende çalıştı.
  2. A

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

Mi 5S capricon 4/128Gb cihaza bugün yükleme yaptım. Yalnız youtube da izlediğim bir videodan esinlenerek "Xiaomi firmware update" yapmadan direkt olarak twrp üzerinden 4 wipe yaptıktan sonra pixel romunu yükledim parmak izi dahil herşey çalışıyor.
  3. A

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Farklı usb port ile deneyin yada USB 3.0 olmayan USB 2.0 HUB kullanarak tekrar deneyin.
  4. A

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Demek ki program hâlâ sorunsuz çalışıyor bir çok kişi faydalanmış sevindirici gerçekten. Yapanın eline sağlık.
  5. A

Arkadaşlar Linkler güncellendi sanırım kendi sitesi kapanmış o yüzden linkler kaldırılmış. ilk sayfaya Stabil versiyonu ve son sürümü eklendi.
  6. A

Soru Oneplus almak istiyorum ama...

Oneplusda adb komutlarıyla ses kayıt özelliği açılabiliyor. Kullanıyorum çok da stabil.
  7. A

Dostum açılmayan nedir konuyu açar mısın. Program mı açılmadı? Telefonun mu açılmadı? Program açılmadıysa BURADAN programın stabil versiyonunu indirip dener misin. Birde konuyu okuduysan bazen USB 3.0 portlarında çalışmıyor bu durumda cihazı başka bir USB yuvasına takmayı dene veya elinde...
  8. A

TWRP için mi soruyorsunuz. official twrp yoksa işlem yapmaz zaten ama NOTE 8 PRO Begonia twrp var tüm işlemler yapılabilmesi lazım.
  9. A

Yerinizde olsam garantiyi hiçe sayardım botloader kilidi kapalı telefonla zamanla sorun yaşarsanız geri dönüşü çoğu zaman zor oluyor olası brick olma vs durumlarda bootloader kilidi açık telefonları dakikalar içinde halledebiliyorken kilitli telefonları maalesef çoğu zaman servise başvurmak...
  10. A

Konudan baya bir uzak kaldım yokluğumda konuya destek veren arkadaşlara teşekkürler. 1614408359 Bekleme süresi Xiaomi sunucuları ile alakalı bir durum 1614408533 Bootloader kilidinin kapalı olması daha sakıncalı. Kilit açık olduğu sürece karşına gelecek her hangi bir sorunda hatta brick olsa...
  11. A

Arkadaşlar az önce Mi note 10 pro ve mi note 10 a yükleme yaptım programın son versiyonunu yükledim güncellenmiş herhangi bir sorun yaşamadım. Daha öncede defalarca dediğim gibi OFFICIAL TWRP ÇIKMAMIŞ İSE PROGRAM İŞE YARAMAYABİLİR. Kendiniz UNOFFICAL TWRP yükleyip deneyin. Program cihazı...
  12. A

Twrp.me sitesinden kontrol edin orada resmi olarak cihazınıza uygun TWRP yayınlanmamış ise program yalnızca bootloader kilidi kapalı iken yapılabilen işlemleri yapıyor. Twrp sitesinde resmi rom yayınlamış ise yapılabilecek bütün işlemleri program kendisi otomatik hallediyor. Yani Beta rom...
Üst Alt