almanejder kullanıcısının son içeriği

1. A

Redmi Note 8pro Twrp ve Magisk Root Yapma

Arkadaşlar telefonu twrp ve root yapmak isteyipte sorunlar yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor..Faydalı olabilme adına bizzat telefonumun BL kilidi açıldıktan sonra bu yöntemle Twrp yükleyip,Magisk root yapmıştım(1,5 ay önce).Bu yöntemi bulan kişi M10 ve M11 sürümlerde yapılabileceğini...
  2. A

Uygulama Redmi Note 8 Pro Mıuı için Telefon arama ve Mesaj uygulaması

Yani yazdığım gibi işlemleri doğru yapınca olmamasına bir engel yok.Bu arada telefonun rootlu demi.Twrp sürümünü tam söylermisin.Benim twrp sürümüm 3.3.1-0924
  3. A

Öncelikle Nfc açılıyormu,açtığınız zaman menüsünde istediğinizi yapabiliyormusunuz.Hiç kullanmadım ama aklıma gelirse dışarıda deneyeceğim.Şuandaki romunuz Global rom,Eu rom hangi rom.
  4. A

Biliyorum teşekkürler arkadaşım.Bende Yüklediğin MIUI Dialer ve Sms Contacts dosyasının bahsettiğin hatalarla hiçbir ilişkisi olamaz demek istedim.Yanlış anlaşılma olmuş.İnan kendi telefonumda hiç hata almadım daha.13 nolu mesajımdaki gibi twrp ve root yaptım,mıuı arama ve mesajıda...
  5. A

Arkadaşım yanlış yere mesaj attın galiba.Bu bahsettiklerinle sanki yeni yüklenen Romdan bahsediyorsun.Burdaki yüklenecek olan arama ve mesaj apksıdır.Bataryayla,Nfc,ses,magisk ve başka ne olursa olsun hiç bir alakası olmaz.
  6. A

Senin şu cevabın bile enteresan.Twrp moduna alırsın.üst tarafta yazar sürümü.Dediğim gibi olmama imkanı yok.Ben hem global hem Eu romlarda denedim hiçbir sorun yok.Çok güzel çalışıyor.Twrp sürümü farklı olursa belki ondan olmayabilir diye aklıma geldi sordum.Rom sürümünü,twrp sürümünü ,indirip...
  7. A

Olmamasına imkan yok.Twrp sürümün ne.
  8. A

Hüsran derken sonuç ne.Önemli nokta Twrp ana menüde Mounta girip system yazan yerin yanına tik koydunmu.Ana ekranda direk görünmez uygulamaların olduğu yere bak.M11 olanı indirip yükledim değilmi.
  9. A

Anket Redmi Note 8 pro - EU Rom geliştirici Anketi

Arkadaşlar biliyorsunuz Redmi Note 8 pro için custom rom geliştiren Xiaomi EU ekibi bu telefona bir daha rom yapmıyacaklarını bildirmişlerdi.Yabancı sitede Redmi Note 8 pro için anket başlatmışlar tekrar destek verilsin diye.Bende baktım siteye sadece ad,soyad,email yazıp ankete katılıyorsun.Xda...
  10. A

Yardım BOOTLOOP! ''Redmi'' Ekranında Kaldı :(

Kardeş şu siteyi incelesen :[GUIDE] [begonia] UNBRICK - stuck on DA mode / Authorised Service Account required
  11. A

Bir şekilde girmen lazım.Power tuşuna uzun süreli bas.Son çare forumda vardı arkak kapak açılıp batarya sökülüp işlem yapılıyordu.
  12. A

Telefonda hiç kapanma olayı olmuyormu
Üst Alt