alixali373 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Miui alarm

Redmi 5 plus benim cihazim alarm kapali iken calmio. Centik de tik olmasina ragmen Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

Soru Telefonum ekran kilitliyken güç tuşuyla kapatılabiliyor. PİN girilmeden kapatılamaması için ne yapabilirim?

Redmi 5 plus da o çalışmıyor. Hata var anlamadım Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Soru Redmi 5 plus nasıl ?

Isınma yok. Sarj mukemmel. Orta segment kralı. Çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

Pop up player

Flynx uygulamasi web page saver seklimde calisio. Yani benim istedigim uc browaser in ozellikleri bağımsız hafif bi programda olsun. Fly tube tarzi. Bunlar heep YouTube a gore ayarlanmış. Benim istedigimde local video dahil tüm icerikler kucuk ekrana gelsin. Ornegin indirme programlari video...
  5. A

Pop up player

Sonucdan haber ederim sagolun Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. A

Pop up player

Uc de youtube icin pop up var. Face ocin yok malesef. Harici bir oynatıcı pop up destekli bulan olursa buradan paylasirsak isteyenler yararlanır Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Pop up player

Cok sağolun ilginiz icin hemen deniyc3em Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Pop up player

Ekran böl ozelliginden haberdarim onu istemiyorum Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Pop up player

Arkadaşlar chrome uzerinden face Twitter ya da herhangi bir siteden video izler ya da muzik dinlerken çalan video/muzik i ekranda küçük ekran icine alip tarayıcıda gezinmeye yada telefonda gezinmeye dewam etmek istiyorum. Floating tube pop up playerlar gibi. Denediklerim hep you tube icin. Ben...
  10. A

Yardım Redmi 5 plus temiz rom kurma

Tamamdir hocam sagolun Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Yani ayni romu 32 ve 64 luk cihaza yukleyebiliyor muyuz Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Hocam burada ki rom hem 32 gb lik hem de 64 luk icin mi. Yoksa ben mi anlamadim. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Global yüklü iken olmaz mi Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

1231243 son olark sunu da sorayim mesaji gorur iseniz bu cihazlarda android 8 var miui 10 u 9 yapabilir ya da android 7 var iken miui 10 yukleeyebikiriz dogru mu. Sonra xposed yukler iken once zip sonra apk mi ben bu sekilde idi diger cihazlarda ama android 4 5 falan da yapiodum hala ayni mi...
  15. A

Yardım Telefon açılmıyor

Pilin oldugu yeri acip kabloları kontrol edin. Anlarsınız yada ayni cihaz8n icini acma videosu izleyin Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt