Alitas kullanıcısının son içeriği

1. A

Sohbet Afet ve Acil Durum Çantasının İçerisinde Neler Olmalı?

Gaziantepte iki gündür depremi yaşayan biri olarak katılıyorum. mutlaka deprem çantanız olsun arkadaşlar. Özellikle küçük çocukları olanlar ona göre ekleme yapsın. Burda bildiğiniz kuru ekmek ve su bile elimize geçmiyor. Mutlaka mevsime göre güncel olsun. Çorap bile şuan o kadar büyük nimet...
  2. A

Yardım Browser Önerisi

Mint browseri dene bence. Reklam engellemesi çok başarılı.
  3. A

Yardım Mi 10 lite 5g root ve twrp kaldırma

Merhaba arkadaşlar. Cihazımdaki root ve twrpyi kaldırmak istiyorum. İmei işlemi yapılmış cihaz. İmei silinirmi? Bilgisayarım yok sadece telefon ile halledebilir miyim?
  4. A

MIUI 12 Mi 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJIMIXM İndirme Bağlantıları

Bu hocam yanlış mı indirmişim
  5. A

Pek anlamıyorum sürümden ama twrpye girince mi 10 lite zoom yazıyor. Benim cihaz zoom değil 5g ondan kaynaklı olabilir mi
  6. A

Normal ayarlardan yüklesem imei silinir mi acaba. Normal telefon ayarlar kısmından bilginiz var mı
  7. A

Bi yerde ters birşey yapıyorum galiba. Dosyayı seçip yükle deyince çok kısa sürüyor ve kırmızı bir şeyler yazıyor error gibi şeyler. Telefon açılınca hala eski sürümde. Telde yanılmıyorsam rootda var fark eder mi acaba
  8. A

Merhaba arkadaşlar. Cihazım mi 10 lite 5g. Recover yazanı indirdim telefona. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor. Telde twrp var. Oradan mı güncellemem gerekiyor.
  9. A

Tavsiye ~₺2500'ye Kadar Önerebileceğiniz Telefonlar

Yurt dışı xiaomi mi 10 lite 5g 2500 lira
  10. A

Yardım telefonum Brick oldu

Üç gün önce telefoncudan telefon aldım. Birşeyler sordum öyle olursa telefon bozulur sonra hop Trabzon'a gitmek zorunda kalır dedi. O an aklıma gelmedi ama bu iki gündür ne alaka Trabzon diye düşünüyordum. Şimdi anladım
  11. A

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.6.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Bölgeyi hindistan yaptım güncelledim tekrar Türkiye yaptım. Pil performansı daha iyi olmuş gibi. Yalnız alakası varmı yoksa tesadüf mü bilmiyorum ama güncelleme sonrası bazı yerlerde şebeke çekmiyor bazı yerlerde de İnternet hızı çoook düşük hatta açmıyor hiçbir şey
  12. A

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Tam Hard reset işlemi yapacaktım telefon çaldı görüşme yaptım sonrasında düzeldi. Ayrıca uygulama açılmaları falan gözle görülür şekilde hızlanmış. Şimdilik kötü bir durum yok
  13. A

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelledim. Güncelleme sonrası her ekranı açtığımda "kulaklık alanını kapatmayın" uyarısı çıkmaya başladı
  14. A

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Bende pil performansı arttı. Güncelleme sonrası Hard reset yaptım. Bi haftadır kullanıyorum herhangi olumsuz bir sonuç yaşamadım.
  15. A

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Dün güncellemeyi yaptım. İyi, kötü, olumlu veya olumsuz değişiklik görmedim ‍
Üst Alt