alirizabekci kullanıcısının son içeriği

1. alirizabekci

İnceleme Mi 9t 5500 mah batarya aliexpress

Batarya geldi mi ne yaptiniz hocam
  2. alirizabekci

Yardım Mi 11 lite parmak izi sorunu

Bende de aynı sorun oluştu çözümü nasıl buldunuz
  3. alirizabekci

Soru Mi 9t Ay Modu

Masikteyim AI kamera da açık kendi MIUI kamerası ama yazmıyor
  4. alirizabekci

Soru Mi 9t Ay Modu

Ben kamera modu olarak diyorum sizinkini anlamadim
  5. alirizabekci

Soru Mi 9t Ay Modu

Merhabalar Mi9t kullanıcısıyım önceki romlarimdan birinde ay modu vardı hatırlamıyorum hangisi olduğunu şu an masikteyim kullanan veya bilen hangi rom olduğunu söylerse sevinirim
  6. alirizabekci

Yardım Mi 9T ekran koruyucu tavsiyesi

Hocam 2 adet note 10 lite a bir de benim mi9t ye aldık satan arkadaş yapıştırdı note 10 olanların sağ üst tarafta kalkma yaptı ikisi de çıkarıp attı ben sadece arkaya yapıştırdım kılıf sevmediğim için bende de köşeden kalkma oldu çöp oldu daha düzgün kullanmak için ne yapmak lazım tavsiye...
  7. alirizabekci

Satış 50tl Steam Cüzdan Kodu 43tl

Merhabalar 5 adet 10tl kod olarak teslim edilecektir Fiyat: 43₺ Ödeme : Ziraat En Para Papara Akbank
  8. alirizabekci

Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

Bu cihazda 7/24 açık ekran ayarı var mı
  9. alirizabekci

Rom [Android11-AOSP] Mi9T(davinci) Evolution X 5.2 OFFICIAL

Netflixte görüntü bozuk oluyor pixel pixel 5-10 saniye sonra düzeliyor ileri sarıldığında yine aynı şeyi yapıyor yaşayan oldu mu hiç
  10. alirizabekci

Yardım Mi 9T Kılıf önerisi

https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-mi-9t-mi-9t-pro-kilif-spigen-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma 5-6 ay önce aldım herhangi bir sararma söz konusu değil temizce takıldığında mavi rengini çok güzel gösteriyor tavsiye ederim
  11. alirizabekci

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Link atabilir misiniz bulamadım internette
  12. alirizabekci

Soru Zowie mi SteelSeries mi?

Evet o sorunu yaşayanlar varmış ben 8-9 aydır kullanıyorum daha başıma gelmedi ama geçen steelseries mail attım 1cift yan panel gönderimini ücretsiz sağladılar
  13. alirizabekci

Soru Zowie mi SteelSeries mi?

Steelseries Rival 650 kullanıyorum kablosuz olan modeli gayet rahat bir tutuş kablosuz bile olsa gecikme yaşamadım kendine has ek ağırlıkları var incelemenizi tavsiye ederim
  14. alirizabekci

Yardım Xiaomi Powerbank Şişti

mi 20000 lik olan ise anakartını almak isterim eğer çöp hale geldiyse
  15. alirizabekci

Rom MiNovo(Rom Yüklüyse Hemen Silin)

Merhabalar always screen kapalı olduğu halde bu şekilde aşırı şarj yiyor ne yapmam lazım
Üst Alt