alipasali kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Poco F2 şarj sorunu

sorununu çözebildin mi bende de var aynı sorun
  2. A

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

f2pro cihazımı şimdi yaptım sorunsuz olarak çalıştı güncellemelerimi kuracağım şimdilik stabil gibi
  3. A

Yardım Poco F2 Pro Sorunlarım

Sorunu cozebildiniz mi benimde aynı problemim var video donmasi parmak izi tarama yapmıyor
  4. A

Recovery Poco X3 NFC (Surya) Tek Tuş TWRP ve Root

Selam ben yaptım iki defa aptim magisk i sildim telefon poco yazısında kaldı hocam nasıl düzelteceğim
  5. A

Sohbet Video izleme sorunu

F2 pro kullanıcısıyim telefon sorunsuz ama herturlu video gecikme ile açılıyor örn( YouTube ins face twit tıktık vb ) en az 10 sn sonra açılıyor var mı başına gelenler
  6. A

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hocam benim telefon sorunsuz çalışıyor fakat sosyal medya ve diğer video uygulamalarında 10 sn bir gecikme oluyor sorunu ne olabilir
  7. A

hocam çok teşekkürler twrp den unroot yaptım format attım telefon çöktü korkmasınlar yeniden tekrar twrp yükledim sorun düzeldi heyecan yapmamak lazım yoksa işler daha çok karışıklaşıyor
  8. A

benim sorunum görüyorum içine dosya kopyalama yapamıyorum dosya kopyalarken yarım kalıp hata veriyor
  9. A

hocam twrp modunda k30 pro klasörüne dosya atamıyorum nasıl olur
  10. A

hocam benim fastboot modunda kalıyor neden olabilir
Üst Alt