aliofcc kullanıcısının son içeriği

1. aliofcc

Yardım Mıuı pro ban yedim yardım

Merhaba arkadaşlar bugün mıuı pro satın aldım ilk kurulum yaptım yeni güncelme yapayım dedim bi baktım ban yazıyor ota da profil geçtim boyle hayvan gibi kocaman ban yazısı var neden banlandım nasıl kaldırabilrim bilgili arkdaşlar var mı ? link dagıtımı yapmadım zaten ilk kurulumdan 5dk...
  2. aliofcc

Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

merhaba arkadaşlar mıuı pro satın aldım sıkıntısız kurdum ama ban yedim profilde kocaman banned yazıyor neden yedim sıkıntı olurmu yoksa sadece güüncelme mi vermez ?
  3. aliofcc

Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Elinize sağlık güzel çalışma.. MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. aliofcc

Yardım Merhaba rom önerisi

https://sourceforge.net/projects/miroom/files/stable/V11.0/Mi9TPro-RedmiK20Pro_MIUI_V11.0.3.0.QFKCNXM_MiRoom_10.0.zip/download
  5. aliofcc

Tabi kullanmadım birsey önermem global dan EU rom geçiş yaptım 1 hafta kullandım bug çok vardı miroom geçiş yaptım 1 aydır kullanıyorum sıfır sıkıntı şarj konusunda çok tatmin edecektir :)
  6. aliofcc

Miroom stabil
  7. aliofcc

Yardım K20 pro Android Q twrp sorunu

Sorun devam EU 11.0.4 kur bak keyfine
  8. aliofcc

Rehber Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Magisk ile Root

Çözüm yok şuan sanırım aynı durumdan bende sorun yaşıyorum ve sorun twrp değil magisk olmuyor EU rom11.0.4 kurdum problemsiz magisik yükleniyor ama global da yüklenmiyor
  9. aliofcc

Yardım Magisk ek yükleme gerektiriyor. Sonrası bootloop.

aynı durumdan başım dertte. denemedim ne magisik sürümü nede twrp sürümü kaldı ek kurulumdan sonra loop düşüyor. baktım olmuyor EU 11.0.4 rom kurdum onu kullanıyorum eksiksiz şekilde magisik yüklendi. takipteyim çözüm olursa global sürümü tekrar donerim..
  10. aliofcc

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

ben şuan kullanıyorum şarj süper galari sorunu var oda dert edielcek bir sorun oldun düşünmüyorum cihaz akıcı
Üst Alt