alimuratyigit kullanıcısının son içeriği

1. alimuratyigit

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.4 en Son EU Beta ROM

Hoxam ellerinize sağlık Cihazıma imei attım yüklesem o imei uçar mı ? MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. alimuratyigit

Yardım Mi Max 3 diag enable failed

değil hocam nasıl rootlayacağımıda bilmiyorum
  3. alimuratyigit

Nasıl rootlama işlemi yapabilirim hocam yönlendirebilceğiniz link varmıdır? MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. alimuratyigit

Hocam rootlayamadım da MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. alimuratyigit

Görüyor 1577976000 bu şekilde görmesi normal mi
  6. alimuratyigit

Deneyemedim telefonu bilgisayarıma tanıtamadım çünkü MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. alimuratyigit

Merhaba, Kullanmış olduğum Mi Max 3 cihazımda diag'ı aktif etmek istediğim zaman diag enable failed hatasını alıyorum. konu ile ilgili desteklerinizi rica ederim.
  8. alimuratyigit

Yardım Mi max 3 alınır mı?

Teşekkürler hocam deneyeceğim MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. alimuratyigit

Yardım Mi max 3 alınır mı?

Merhaba, Ben aldım yaklaşık 1 sene olucak kullanıyorum. Kamerası biraz hayal kırıklığı ama olsun yinede değer. Benim bir sorum olucak Mi Max 3 kullanıcılarına Dışarıda yada otobüste kalabalık ses olan ortamlarda telefon görüşmesi yaptığımda karşıda ki kişinin sesi çok az geliyor sebebi nedir ...
  10. alimuratyigit

Yardım Mi Max 3 Bootloader Kilit açma

Anladım hocam peki bana yardımcı olabilir misin ? MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. alimuratyigit

Yardım Mi Max 3 Bootloader Kilit açma

Merhaba, Cihazım yurt dışı olduğundan şebekesi kapandı bootloader kilidini açmak içinde hücresel veriyi kullanmam gerekiyor başka bir yöntem ile bootloader kilidini açabilir miyim ? Bilgisi olan arkadaşlar var ise desteklerinizi rica ederim.
  12. alimuratyigit

Soru Mi Max 3 kameranın doğallık ayarları

Oynamadım hiç efektlerle Mi max 3 kullanıyorsanız sizin kameranızın nasıl çektiğini görmek isterim MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. alimuratyigit

Soru Mi Max 3 kameranın doğallık ayarları

Merhaba, Mi Max 3 cihazını kullanıyorum kamerasını kullandığım zaman doğal renk değilde efektli gibi çıkıyor tüm kamera ayarlarını kontrol etsem düzeltmeyi başaramadım telefonun reklamlarda ki kamerasıyla gerçekte bize yansıyan arasında ki dağlar kadar farkı en aza nasıl indirebilirim...
Üst Alt