alimali kullanıcısının son içeriği

1. A

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Redmi 5 Plus cihaz muhtemel anakart arızası var. Şarja takınca bildirim ışığı yarım saniye aralıkla yanıp sönüyor, akım çekmiyor. Tamir edilir mi ücreti ne olur bilgi alabilir miyim?
  2. A

Rom [10.0][vince][OFFICIAL][STABLE] Pixel Experience/Plus Edition [AOSP][14/05/2020]

onları ben de buldum da official romu bulamadım bir türlü. telefonu yeğene vermeden önce pixel rom kurup verecektim bulamayınca miroom vardı telefonda sıfırladım öyle verdim iyi çalışıyor şu an böyle gider artık.
  3. A

Rom [10.0][vince][OFFICIAL][STABLE] Pixel Experience/Plus Edition [AOSP][14/05/2020]

MustafaKAYA rom dosyası sizde bulunur mu?
  4. A

Rom desteğini kesmeleri yetmemiş bir de kaldırmışlar dosyayı. Elinde olan varsa upload edebilir mi Plus olanı?
  5. A

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

cihazın içi açılarak yapılıyor sanırım dediğinize göre. içi açılmış cihazı almak da istemem açıkçası. başka bir yöntem bulunur umarım.
  6. A

Rehber Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Global Firmware (English)

OpenWrt kurdum ben de. Sinyal gücü arttı.
  7. A

Arkadaşlar Çince olması falan umrumda değil duvar delme modu geliyor mu? 3.0.9 kullanıyorum 2.xx sürümüne geçebilir miyim buradaki anlatımla? Yeni aldım aleti telefonun hotspotu daha iyi duvardan geçiyor ben böyle bir şey görmedim. Geri vermenin eşiğindeyim.
  8. A

Benim sürümüm 3 falan, downgrade yapabiliyor muyuz?
  9. A

Sohbet MIUI 11 4.5G yerine 4G+ yazma [Bug]

Şöyle de bir durum var 4G+ lı gösterimde 4G/4G+ (LTE/LTE-A) arasında banda göre değişiklik gösterirken 4.5G li gösterimde 4.5G hep sabit. Eu rom bu ayarı verdiğine göre bunun bir kodu olmalı.
  10. A

Malesef bende yok öyle bir ayar. Olsa çok iyi olacak. Ya da terminalden bir kodla vs, beni şu sim çıkar tak olayından kurtaracak bir şey.
  11. A

Bazen sim çıkarıp taktığımda falan fark ediyordum simge 4G+ oluyordu ama neyin buna sebep olduğunu anlamıyordum, böyle kalmasını istiyordum ama 4.5G yazıyordu telefon kapanıp açılırsa şebeke giderse falan. Şimdi nasıl 4G+ yazdıracağımı çözdüm ama sim çıkar tak falan zor iş. Ne garip bu MIUI ya...
  12. A

Soru Netflix görüntü kalitesi

Adam HD, Full HD, 4K izlemek istiyor. 4K izlemek istemiyorum kalite düşsün istiyorum demiyor. Hız sınırlandırma ne işe yarayacak acaba?
  13. A

Soru Netflix görüntü kalitesi

Ne alaka?
  14. A

Yardım Redmi 5 Plus en iyi şarj süresi veren rom

Miroom kullanıyorum 7~9 saat arası diyebilirim.
Üst Alt