alim88 kullanıcısının son içeriği

1. alim88

Soru [ROM][13][grus] LineageOS 20 for Xiaomi Mi 9 SE [UNOFFICIAL]

Konuya çok hakim değilim, sizi yanlış yönlendirip istenmeyen durumlara yol açmak istemem.Bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde telefonunuz bağlanıyor mu?
  2. alim88

Büyük ihtimalle romu o twrp ile yükleyemezsiniz, adb sideload komut yoluyla yüklemeyi önermiş geliştirici.Android 13 için grus uyumlu twrp yok sanırım.Temiz kurulum yapmanız gerekiyor, orada verdiği MIUI V12.5.1.0.RFBMIXM. sürümün üstüne kurmalısınız. Bu arada son güncellemeyi de kurdum...
  3. alim88

28.12.2022 tarihinden beri bu romu kullanıyorum.Gayet stabil ve akıcı.Yorumlarda ufak sorunlardan yakınanlar olmuş ama ben sorun yaşamadım.Geliştici yakın zamanda bir güncelleme yayınladı ama onu denemedim henüz.
  4. alim88

Haftalık eu beta güncellemeleri sona ermeden önce bilgisayar olmadan sadece twrp ile güncelleme yapıyordum ama bunu denemeye cesaret edemedim.Yakın zamanda bilgisayar alıp deneyeceğim.
  5. alim88

https://forum.xda-developers.com/t/rom-13-grus-lineageos-20-for-xiaomi-mi-9-se-unofficial.4507653/ Merhahalar, rom araştırırken xda'da buna rastladım.Deneyen oldu mu?
  6. alim88

Soru Çözüldü.Mi 9 se Eu Rom 21.9.28 galeride sorun

Merhabalar, stok ya da gcam da galeride bir sorun yok cihazımda 21.9.28 eu beta yüklü.
  7. alim88

Yardım Diğer uygulamaların üzerinde görüntüle.

Merhabalar, Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme ayarlarında izin listesinde olmayan bir uygulamayı bu listeye nasıl ekleyebilirim? Ya da uygulamaya bu izni nasıl verebilirim.
  8. alim88

Soru Android 11 apk yükleme sorunu.

Hayır bazı uygulamalar yüklenmiyor.
  9. alim88

Yardım Amazfit verge lite arayüz değiştirememe sorunu

Güncellemeyi hangi yolla yapıyor sunuz?Orjinal zepp ya da başka uygulama ile mi? Bahsettiğiniz sürüm Notify uygulamasının firmware sürümü ile aynı.Bu uygulamanın içindeki firmware o versiyon olduğu için siz güncelleme yapınca o versiyona düşürüyor.
  10. alim88

Çözüldü Amazfit Verge Lite Arayüz Hava Durumu Göstermeme Sorunu

Bu versiyonu yükledikten sonra saatim uyku takibi yapmaz oldu.Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?
  11. alim88

Çözüldü Amazfit Verge Lite Arayüz Hava Durumu Göstermeme Sorunu

Aklıma takılan bir ayrıntıydı.Paylaşım için teşekkürler.
  12. alim88

Ana Başlık Magisk Tüm Sürümler İndirme Bağlantısı

Teşekkürler evet 21.x versionlar a11 uyumluymuş.Xda da görüp dün denedim ve sorunum düzeldi.
  13. alim88

Ana Başlık Magisk Tüm Sürümler İndirme Bağlantısı

Merhabalar cihazım mi9se miui12.5 (android11) eubeta 21.2.3 romu yüklü.Twrp ile magisk dosyasını flaşladığında cihazım açılmıyor.Sürekli kapanıp mi logosuna geri dönüyor.Magisk unstall dosyasını flaşladığımda cihaz normal açılıyor. 20li ve 19 lu magisk sürümlerinden ve farklı twrplerden...
  14. alim88

Bunlar gibi ve benzer hatalar alıyorum.Bazı uygulamaları sorunsuz kurabiliyorum.Google android 11'de playstore dışından apk kurmayı engelliyor sanırım.
  15. alim88

Onunla da kurulmuyor
Üst Alt