aLikLty kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Xiaomi keşfet mi 10t

Kilit ekranında keşfet romu ilk kurduğumda çalışıyordu aradan bir kaç saat sonra çalışmamaya başladı ve ülkenizde desteklenmiyor dedi. Bölge değiştirince gelen haberlerin dilleri de değişiyor. Bir çözümü var mı keşfet i çalıştırmanın.
  2. A

Mod MIUI 13 Power Menu Mod

Hocam şunu az daha büyük yapma şansımız var mı? Çok minnacık olmuş. Veya yerine xiaomi eu dakini çıkarma gibi bir ihtimal olabilir mi?
  3. A

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

arkadaşlar magisk modülü yapabilen var mı?
  4. A

Rom Mi 10T Pixel Experience Android 11 Rom

ekran hızını 144 hz yapınca cihaz kapanıp açılıp duruyor.
  5. A

MIUI 12 Mi 10 T / Mi 10 T PRO - Endonezya Kararlı Rom V12.0.1.0.QJDIDXM İndirme Bağlantıları

Endonezya 12.5.1 pilot kullanıcılara gelmiş doğru mu?
  6. A

Yardım Mi 10t kısayol eklem hareketleri çalışmıyor

Herkese iyi akşamlar. Mi10t cihazımda eklem hareketleri çalışmıyordu. Format attım çalışmaya başladı ama aradan 1 saat kadar geçti uygulamalarımı falan geri yükledim yine çalışmamaya başladı. Eklemle çift tıklayınca ekran görüntüsü alma ekran parlaklığını ayarlama gibi özelliklerin hiç birisi...
  7. A

Yardım Mi 10t resetleme sorunu

Hocam system launcher sonsürüm alpha indirdim temalar uygulamasının verilerini sildim dünden beri sorun yok
  8. A

güvenlik uygulaması temalar uygulaması ve sistem başlatıcı ile alakalı olabilir diye düşünüyorum. bir çözümü olması lazım bunun bilen biri gelir konuya inşallah :)
  9. A

Cihaz kendini resetliyor ama kapanıp açılarak değil. Açık olan uygulama kapanıp duvar kağıdı ve kilit ekranı resmini siliyor. Endonezya 12.1.1.0 a11 rom yüklü yardımlarınızı bekliyorum
  10. A

Son kullanılanlar ı yatay yapmak ve alttaki tam ekran çizgisini eklemek için modül var mı?
  11. A

Rehber Dinamik Yenileme Hızını Kapatma [120Hz Sabitleme]

Bu işlemlerden sonra modülleri magisk i falan kaldırsak yaptığımız işlemler de gider mi?
  12. A

MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.6.0.RJGEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Merhaba, twrp de system wipe çıkmıyor bu sebeple rom u yükleyemiyorum ne yapmalıyım.
  13. A

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.5.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme geri çekilmiş sanırım
  14. A

120 hz sabitlemek için modül var mı? poco x3 mod dan bahsedilmiş ama link bulamadım.
Üst Alt