aligultekin34 kullanıcısının son içeriği

1. aligultekin34

İnceleme Pixel OS 12.1 deneyimim ve GCAM 8.4 güzellemesi

Bu ekranda yükle diyorum yarıyı geçtikten sonra duruyor olduğu yerde
  2. aligultekin34

İnceleme Pixel OS 12.1 deneyimim ve GCAM 8.4 güzellemesi

Merhaba güncelleme yaparken takılıyor kalıyor bir noktada nasıl kurabilirim ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  3. aligultekin34

Soru Pixel exprerience Güncelleme

Merhaba, Pixel exprerience plus rom yükledim. Buna güncelleme geldi. Bunu nasıl güncellerim. Yardımcı olur musunuz ? Resimde böyle çıkıyor. Yükle dediğim zaman %64 te takıldı kaldı..
  4. aligultekin34

Soru Telefon Reset Atıyor

Merhaba, Redmi note 8 kullanıyorum ve telefon konuşma esnasında bazen kendini resetliyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Bilgi verebilir misiniz ?
  5. aligultekin34

Rom Redmi Note 8 Rom Tavsiyesi

Konuyu bende takip ediyorum
  6. aligultekin34

MIUI 12.5 Redmi Note 8 - EEA Kararlı V12.5.2.0 RCOEUXM İndirme Bağlantıları

Global romdan ne farkı var ? Google play filan var mı ? Ayrıca genel anlamda stabil mi ?
  7. aligultekin34

Soru Global mi Avrupa Rom mu daha iyi ?

Ayni kasma durumu bende de var.. Avrupa romu belki daha iyidir diye düşündüm
  8. aligultekin34

Soru Global mi Avrupa Rom mu daha iyi ?

Merhaba arkadaşlar, Redmi note 8 kullanıyorum. Global mi Avrupa Rom mu daha iyi ?
  9. aligultekin34

Sohbet Teknik Servis Hizmeti

Sıfırlama işi illaki yapılması gereken bir işlem mi ? Kendi mi hesaplarını girip girmediklerini nereden anlarım ? Bu arda cihazı bul seçeneğine de giriyorum ama cihaz konumlandırılıyor diyor başka birşey çıkmıyor..
  10. aligultekin34

Sohbet Teknik Servis Hizmeti

Merhaba arkadaşlar, Cihazımı telefonun ekranından dolayı Genpa teknik servise verdim. Benden mi cloud hesabına girerek telefonumun konum bulma servisini devre dışı bırakmamı istediler. Ben bunu neden gerçekleştiriyorum anlamadım. Ve gerçekleştirmezsem benden 50 tl şifre kırma parası...
  11. aligultekin34

Soru Teknik Servis Seçimi

Hocam o küçük kitapçıkta hepsi yazıyor. Genpa, Evophone, Kvk sıkıntı yok. Hepsine verebiliyorum..
  12. aligultekin34

Yardım Redmi Note 8 Ekran Gelmiyor

Telefon çalışıyor. Sessizde olduğu için ses vs gelmiyor. Fakat bluetouth kulaklıkta arayan kişinin varlığını anlayabiliyorum. Alarm da sıkıntısız çalışıyor... Sadece ekran siyah. Ve dokunmatik çalışmıyor. Ama parmak izi vs çalışıyor. Ayrıca bildirim ışığı da çalışıyor..
  13. aligultekin34

Soru Teknik Servis Seçimi

Merhaba arkadaşlar, Telefonumu servise vereveğim. Teknik servis olarak Genpa ya da Kvk farkediyor mu ? Cihaz üzerinde Kvk küçük bir kağıdı var. Genpaya da verebiliyor muyum ?
  14. aligultekin34

Yardım Veri Kurtarma

Başka yolu yok mu ?
  15. aligultekin34

Yardım Veri Kurtarma

Merhaba arkadaşlar, Redmi note 8 telefonum var. İçerişindeki verileri nasıl kurtarabilirim. Yardımcı olur musunuz. Ekran gitti. Ama telefon çalışıyor..
Üst Alt