alighieri kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Cepportan aldığım mi5 sorunlu mağdur oldum

@süleymanse de birşeyler söylemediğine göre sıkıntı yok MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

Peki sizin dediğiniz gibi olsun. Ekran değişince mağduriyet giderilmiş olsun. Bu arada da cepport müşteri memnuniyeti adına yapabilecekleri herşeyi yapmış olsun. Sorun olmadığına göre konu kilit MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

İşte mağduriyet algımız farklı. Size göre yasanın cevaz verdiği konuda tüketicinin hakkını görmezden gelip yeni cihaza ekran değişimi yapılması mağduriyetin giderilmesi. Bana göre değil. Üslup konusunda bir sıkıntı görmüyorum. Yasa somut olay ve tüketici yani mağdur arkadaşın yazdıkları...
  4. A

60 numaralı mesajda Süleymanse yani mağdur olan konu sahibi arkadaşımız şöyle demiş : "Ben cepporta simdi mesaj yazdim forumdaki konu basligini da ilettim ekran degisimi yapilacagini isterlerse kendilerini servisle gorusturebilecegimi ya da adminle konusabileceklerini yazdim donanimsal oldugu...
  5. A

70 numaralı mesajda hiddenking in sizin de alıntıladığınız mesajına karşılık Ataman şöyle demiş:Hocam yanlışınız var 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunu incelerseniz; MADDE 10- (1) Teslim tarihinden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu kabul...
  6. A

Tüketici yasasına göre süresi içerisinde yapılan değişim talebini yerine getirmeyen bir firma görüyorum. Siz bu konuda yazılanların ve mağduriyetin firmadan bağımsız değerlendirilmesini mi doğru görüyorsunuz? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Sorun çözülünce cantara konu başlığını da değiştirir şimdi. Yeni alınan Mi5 telefonlarda genel donanım sorunları veya benzeri bişey yapar :) MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Cantara, Silinen mesajlarım hep diğer bazı site modlarının yaşanan müşteri mağduriyetine ilişkin verdikleri garip cevaplara verdiğim cevaplar ve onların mesajları. Sildiğiniz bu mesajları "sizin nasıl mesaj silme özgürlüğünüz varsa onların da var" diye açıklamışsınız özel mesajda. Bence...
  9. A

Rom MI5 MIUI‬ 8 Global Stable ROM V8.2.1.0 (Android N) Güncellemesi

Vay telefonu kullanmaya başladın demek. Wipe lar güncellemeler [emoji4] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Rom MI5 MIUI‬ 8 Global Stable ROM V8.2.1.0 (Android N) Güncellemesi

Arkadaşa katılıyorum. 8.2.0 güncellemesini yükleyerek 15 gün kadar kullandım. Dün akşam 8.1.2 sürümüne geri döndüm. En stabil ve ekran süresi bakımından en verimli kararlı sürüm 8.1.2 sürümü bence. Bu sürümden 8.1.4 e geçtiğinizde bile pil ve ekran süresi azalıyor. Demedi demeyin MI 5...
  11. A

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Olur tabiki. Mesele benim yazdıklarım değil söylediğim her sözün arkasındayım. Benim bu sozlerime bazı modların verdiği cevaplar önemli ve onların bir kısmı silinmiş. Daha önemli olansa konu başlığının iznim olmadan değiştirilmesi. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Bu arada bazı modların cepporttan ürün alan arkadaşlara hatta bana verdiği cevapları da silmişsiniz Emre Bey. Yanlışlıkla oldu herhalde ? @ cantara MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Burada yorum yapan ve sıkıntı yaşayan arkadaşların yüzde seksen doksanı mys iletişim ve onun GittiGidiyor mağazası olan cepport mağdurları iken konu başlığını konuyu açan kişinin onayını almadan değiştirmeniz yanlış olmuş. Bunun yerine sadece farklı satıcıdan ürün alan ve azınlıkta olan...
  14. A

Allah ve sonunda bitti diye yazmıştı cheleby . Belli ki onun kayıtlar da tamam [emoji6] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Bu tarz ilkokul seviyesindeki konuşmaları kendinize yakıştırıyorsanız bir şey diyemem. Ama foruma yakışmadığı kanaatindeyim. Bu yaklaşım yani satıcının verdiği bilgiye güvenerek parasını ödeyip ürünü alan ve ne yazıktır ki bu süreci yaşamak zorunda bırakılan bir müşteri ile bu şekilde...
Üst Alt