AliEmre06 kullanıcısının son içeriği

1. AliEmre06

Soru Mi 6 Arka Kamera Arıyorum

Sağ olun ama o kısım çok pasif geldiği için buraya yazmıştım. Başka yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  2. AliEmre06

Soru Mi 6 Arka Kamera Arıyorum

İyi Forumlar Mi 6 cihazımın arka kapağı kırılması sonrası kameralara toz kaçmıştı. bir seneye yakın böyle kullanıyorum yeni bir şeyler alırım diye. Ama bu vaziyette daha senelerce kullanırım gibi cihazı. Arka kamera almaya karar verdim. Önerebileceğiniz bir satıcı var mıdır veya forumda bulunan...
  3. AliEmre06

Çözüldü Mi 6 Sarj Soketi!

kürdanı ikiye kırınca kırılan yerde oluşan saçaklardan birini koparttım yaklaşık kürdan kalınlığının 1/20si flndır onunla temizledim sorunsuz çalışıyor. Type-Cnin telefonu tutması ne büyük nimetmiş onu anladım neredeyse 2 yıldır bu sorunu yaşıyordum -cihaz 3,5 yaşında- Yorumlarınız için...
  4. AliEmre06

Çok sağol mfk925 hiç beklemiyordum o kadar toz çıkacağını. Şu anda sorunsuz oturuyor şarj ucu. 2-3 kere bu yüzden şarj kablosu aldım hepsi boşunaymıştı. Sorun Çözüldü!
  5. AliEmre06

İyi günler forumdaşlar, Mi 6 telefonumda uzun süredir olan şarj edememe sorunu iyice arttı. Kaç kablo denesem de ,orjinal dahil, kendisi çıkıyor veya şarj oluyo gibi görünüp şarj artmıyor. Kabloları PC, Mi A1 ve diğer Type-C cihazlarda denerken gelen o kenetlenme sesi, çıt sesi hiçbir şekilde...
  6. AliEmre06

Yardım Mi 6 Rom sonrası ekran döndürme çalışmıyor

Arkadaşlar hepinize teşekkürler az önce yaklaşık olarak 6-7 kez rom yükle-sil, root modülleri, format data, başka romlar yükleme vs derken en son Miui 11e dönmeyi düşünüyordum -lineage OS denediğimde bir sorun yaşamadım ama miui arayüzü istiyorum :)- bi anda eskiyi anımsayıp nedenini hatırladım...
  7. AliEmre06

Ne yazık ki bir işe yaramadı. Telefonu açıp kapatıyorum bir sorun yok gayet sağlıklı aradan 10-15dk geçince hiçbir şekilde çalıştıramıyorum. Geçmiş zamanda başıma gelmişi bir şekilde gidermiştim hep aklımda Magiskle alakalı gibi kalmış bakıyorum, tek tek modülleri silip-yüklüyorum yapamadım...
  8. AliEmre06

Yardım Mi6 Kameradaki İzler

Anladım aslında mantıklı ama şimdilik böyle devam edicez gibi görünüyor. Sağ olun :)
  9. AliEmre06

Bu sorunu önceden yine bir rom değişikliği sonrası yaşadığımı hatırlıyorum fakat bi şekilde düzeltmiştim şu anda her yerde çözüm arıyorum. Teşekkürler. Başına daha önce gelen, çözümünü bilen başka arkadaşlar var mıdır?
  10. AliEmre06

aslında ilk çıktığından beri kullanıyorum bu romu ama önceden yoktu. Bildiğiniz 20.6.11 ile bu romun farkları var mıdır? olmadı o roma geçmeyi düşüneceğim de
  11. AliEmre06

Selamlar, İyi Forumlar Mi 6 Telefonumda hali hazırda kullandığım miui eu 2.6.18'i çeşitli sorunlar nedeniyle temiz kurulumla yeniden telefonuma kurdum ve rootladım. Fakat bu işlemler sonrası telefonun ekran döndürme özelliği çalışmıyor. Telefonu tamamen açıp-kapattığımda 10-15dk sağlıklı...
  12. AliEmre06

Anladım, temizlemenin vs yolu yok mudur ki? Kamera değiştirmek baya pahalıya patlayacak gibi? Ne kadara nereden almıştınız/tamir ettirmiştiniz? Teşekkürler
  13. AliEmre06

Telefonumun arka kamerasında son 1-2 aydır leke gibi toz gibi şeyler bulunuyor resimdeki gibi. Resimi foruma yükleyince daha silik durmuşlar. Telefonun arka kapağını açtım camını vs sildim, merceklerine çok dokunmadan nazikce sildim hava püskürttüm ama hiçbir şey değişmedi. -telefonun arka...
  14. AliEmre06

Rom Mi 6 Miui.eu Beta'dan sonra geçilecek Rom

Teşekkürler, iyi forumlar :)
  15. AliEmre06

Rom Mi 6 Miui.eu Beta'dan sonra geçilecek Rom

Sanırsam telefon iyi bi temiz kurulum istiyor. Betaya geçerken de temiz kurulum yapmamıştım. Kamera modül ve apksını da atarsanız çok memnun olurum. Forumdaki en son modülü ve apkyı kurduğumda kamera ters olarak geliyor ve videolarda çok kasıyor.
Üst Alt