alicoban kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Poco X3 hint IMEI yardım

Seçici sebeke vereceksiniz, kilit açılış müracatı yapacaksınız, kilit açıldıktan sonra, gerekli işlemi yapacaksınız veya yaptıracaksınız.
  2. A

Yardım Telefonum Sürekli Açılıp Kapanıyor

bence de güç tuşu arızalıdır.
  3. A

Yardım Poco f2 şebeke gitti bootloader nasıl açabilirim?

- Şebeke uzatma olur veya arka kapak açılarak eng rom atılır.
  4. A

Yardım xiaomi bypass hk.

Server dan mi hesabını kaldırmak en sonra 70$ seviyesindeydi diye hatırlıyorum. "Mi account bypass without VPN" diye romlar var. ancak hiçbirini denemedim, mi hesabı bypass lıyor, dikkat tüm sorumluluk kullanıcıya aittir, forum ve şahsım mesül tutulamaz.
  5. A

Yardım xiaomi bypass hk.

o yöntem muiu 12 den sonra çalışmıyor, silseniz bile cihaz stabil çalışmaz. modifiye rom yüklenmesi lazım veya cihaz ne bilmiyorum, custom rom ile de devam edilebilir.
  6. A

Yardım imei işleminden sonra güncelleme nasıl yapılır

sa, işini bilen birine yaptırısan, sorun olmaz, bende aynı cihazı kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. İzmirde olsaydınız ben yardımcı olabilirdim.
  7. A

Satış Chrimera Pro

Chrimera Pro sürümü 2022 şubata kadar aktif. Xiaomi, Oppo, Realme, Oneplus, Samsung vb. bir çok cihaz için bulunmaz bir yazılım.
  8. A

Soru Mi flash hata

rom yükleme işi bittiğinde cihaz yeniden başlamaya geçtiğinde bağlantı bitiyor, bu nedenle error yazıyor miflash, cihaz açılıyorsa sorun yok demektir.
  9. A

Yardım Telefonumu açarken redmi yazısı açıp kapanıyor

güç tuşu arızalı olmasın, basılı kaldıysa veya bozulduysa sürekli yeniden başlatıyor olabilir cihazınız
  10. A

Yardım Şebeke çekmiyor

cihaz yurt dışı ve sonradan kayıt edildiyse, kayıt edilen numarayı i.ei sorgulamadan sorgulayın.
  11. A

Çekiliş Zeblaze VIBE 6 SPORT SMARTWATCH Forum Üyelerine Çekiliş

Teşekkürler, bende katılıyorum. saygılar
  12. A

Yardım Twrp Efs Modem yedeği

silinebilir.
  13. A

Yardım poco x3 twrp modunda kaldı

Miflash ın çalışmamasının sebebi dosya yolunda "New Folder" ismindeki boşluk, indirdiğin zip herhangi bir klasör içerisinde koymadan direk c: / d: diskinin içine çıkar tekrar dene.
  14. A

Alış Akıllı saat alınır

https://www.trexxxxdyol.com/lemfo/s20-ekg-ppg-dokunmatik-spor-akilli-saat-p-55746438 var, garantili, kutusunda, elime almıştım 2 gün taktı sonra kutusuna konuldu. 250TL ye verebilirim dilerseniz.
  15. A

Yardım Magisk sonrası bootloop

Driver problemi varmış, zorla tanıtılan driver kaldırıldı, asıl.kurulmasi gereken driver kuruldu, yayın geldi
Üst Alt