Alican51 kullanıcısının son içeriği

1. Alican51

Yardım Kasma Donma Ağırlaşma Yavaşlama Vb

Öncelikle Merhabalar Bir konuda desteğe ihtiyacım var Cihazım Redmi Note 6 Pro. Telefonu neredeyse 1 yıldır kullanıyorum Kötü bir telefon değil fakat başlıkta belirttiğim gibi telefonda büyük ölçüde Yavaşlama var bu konuda hızlanması ve akıcı olması için yardımcı olursanız sevinirim. Pil...
  2. Alican51

Rehber Pubg Mobile 60 FPS Almak HEX Editor İle

37 Bu yöntemi uygulamadan önce bir kere oyuna girdiğimde cihaz sıcaklığı 45 oluyordu bunu uyguladıktan sonra 2 3 maç oynayınca bile 42 dereceye kadar çıkıyor kasma felan yok redmi note 6 Pro kullanıyorum
  3. Alican51

Rehber Pubg Mobile 60 FPS Almak HEX Editor İle

Gençler deneyin Harbiden oluyor Bunu yapmadan 5 dk önce kanser ediyodu pubg beni çok fazla kasma vardı yaptım ve sanki iphone de oynuyor gibi oldu bütün kasma kalktı cihaz çok ısınıyor du artık ısınmıyor
  4. Alican51

Yardım Redmi Note 6 Pro Aşırı Isınma Ve Pubg de oynarken telefondan cızırtı sesi gelmesi

Abi söylediklerini yerine getirdim Hard reseti attım cihazda 3 tane yüklü uygulama var arkaplan temiz kalması için yüklemedim kasma donma ortadan kalktı fakat ısınma kalkmadı cihaz sarzda iken oynamadigim halde ısınıyor sarzi fullken YouTube den video izliyorken 45 derece oluyor sıcaklık sarz...
  5. Alican51

Yardım Redmi Note 6 Pro Aşırı Isınma Ve Pubg de oynarken telefondan cızırtı sesi gelmesi

Anladım Söylediklerinize Dikkat edicem yardımcı olduğunuz ve zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim Hayırlı Ramazanlar
  6. Alican51

Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim bir sorum daha olacak Pubg de eskiden kasmiyordu şuan kasıyor o düzelir mi acaba ve Hard reset mi yoksa ayarlardan mi reset atayim. Orijinal sarz aletim çalındı Samsung kablosu ve adaptörü kullanıyorum olurmu acaba bir sıkıntısı
  7. Alican51

Öncelikle Merhabalar Cihazı 1 ay önce aldım, Son 2 hafta içerisinde cihaz performans bakımından ağırlaştı , aşırı ısınma var ve Pubg oynarken hem kasma donma hemde cızırtı sesi geliyor cihazdan ekran yanacak patlayacak gibi hissediyorum Hard reset atmami söylediler Yaptım ama hiçbir faydası...
Üst Alt