ali45200 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Varsayilan Temalari Duzenleme

Merhabalar romda hazir gelen ilk varsayilan temalari çıkarıp kendi belirledigim temayi roma nasıl ekleyebilirim
  2. A

Yardım Uygulama Dil Sorunu

Tesekkur ederim hocam
  3. A

Yardım Uygulama Dil Sorunu

Merhabalar miui 8 unoffical patchrom kullaniyorum telefonum icin gelistirilen tek custom rom bu olduğu için ve miui arayuzunu sevdigim için vu romu yukledim fakat temalar uygulaması ve müzik uygulamasinda bazi kisimlar çince yada türkçe karakterler boşluklu gözüküyor acaba buna nasil mudahale...
  4. A

Yardım Bildirim Çubuğu Şebeke Sorunu

Merhabalar Şuan kullanmakta olduğum miui8 romunda bildirim çubuğunda şebeke sorunu var ama bu sadece grafiksel olarak mesela konusma yaparken yada mobil veri kullanırken herhangi bir sorun olusturmuyor sadece o grafiksel hatayı nasıl düzeltebilirim yardım edermisiniz romun...
  5. A

Rehber Durum Çubuğu Merkezi Hava Durumu [HG Anlatım]

Hocam benim kullanmis olduğum rom port rom xposed fln yuklenmiyor,forumdaki herseyi bildirim çubuğundaki saati ortalamak için acaba baska bir yontem varmıdır?
  6. A

Yardım Miui 8 Bildirim Cubugundaki Saati Ortalama

Teşekkürler,ozaman 78 deneyim umarım o olur,xposed modülünde başka bir türlü saati ortalanmiyormu tema ile falan
  7. A

Hocam denedim port rom olduğu için olmuyor galiba bu arada uninstalleri nerden indiriyoruz?
  8. A

Yardım Miui8 Xposed Yüklenmiyor

tesekkur ederim
  9. A

hocam ne yazikki yine basarisiz oldu :(
  10. A

Cihazim Honor7 Android sürümü 6.0
  11. A

unoffical miui 8 6.11.29 beta çin (based rom)sürümü cihazim honor 7 xposed i flashladiktan sonra logoda kalıyor yardımcı olabilirmisiniz
  12. A

Tema LUX tema

Yani ne yapsam etsem de hiçbir türlü xposed kuramam degilmi?
  13. A

Hocam türkçe olmasada olurda v87 kurdum brick oldu dediğiniz 78 i yuklesem yine brick olurmu ciğerim soldu artık romu flaslamaktan :-)
Üst Alt