Ali Öztürk kullanıcısının son içeriği

1. A

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

Şimdi kurdum önce gecelik yazıyor sonra kararliya dönüyor güncelleme . Bildirimden cevaplama geri gelmiş parmak izi yine eski haline dönmüş tel akıcı ve eskisi gibi uçuyor kamera çok aktif kullanmıyorum o yüzden farkı anlatamam size var yada yok bilemiyorum. 4.2 ram gördüm bende ufak kasmalar...
  2. A

Yardım Mi6 4 GB ve 6 GB RAM modeli hakkında

Mi6 kullanan biri olarak mi6 al ak git diyorumangel~~angel~~angel~~
  3. A

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

9.2.3.0 kararlı güncellemesini bende yaptım ama sistem güncelleme sayfasına girdiğim zaman neden 9.2.3.0 gecelik yazıyor
  4. A

Satış Ekran Koruyucular ve Aksesuar Satış..

Ankara'nın neresinde yeriniz ihtiyaç durumunda uğrarım
  5. A

Uygulama MIUI Temaları v3.0.0

Hoc Hocam çok teşekkür ederim iiki varsınız iiki sorunlara çözümleriniz var verdiğiniz adresten adımları uygulayıp sorunları çözdüm . Darısı başka sorunların başına
  6. A

Uygulama MIUI Temaları v3.0.0

Hocam temalar çok güzel ama kurulum yapamıyorum neyi yanlış yapıyorum Xiaomi engel koymuş kullanamamak çok kötü çok güzel temalar vardı kısa sürede bu çözüm bulursunuz inşallah
  7. A

Yardım Mi 6 Siyah Kenarlardaki soyulma

Mce 16 Ağustos ayında aldım benim teldede var soyulma kılıf kullandığım için görünmüyor ve pek sorun etmiyorum kasa malzemesinin zayıf olduğu için soyulduğunu dusunuyorum
  8. A

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Biraz sabretmeliyiz bence xiaomi de farkındadır bu sorunların güncelleme ile sorun çözmede en iyi firma sayılır geri dönüş hızlı olacaktır bu konuda
Üst Alt