ali.ozd kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Tuketici haklari karari

Hocam m20 güzele benziyor fakat ben saf Android yüklemek istiyorum ama gördüğüm kadarıyla m20 için herhangi bir custom rom desteği yok. Var mıdır tavsiye edebileceğiniz bir cihaz?
  2. A

Hocam bugün telefon fiyatlarına baktığımda bir hayli yüksek ben acaba para iadesi yerine değişim yapabilir miyim? Bugün 16. gün yani para iadesi için gidicem ama değişim yapabilme hakkımız var mıdır?
  3. A

Soru Bl hakkında?

Hocam ben GENPA ya değil evofone firmasına gönderdim cihazı ama sanki garanti için değil insanları sınamak için kurulmuş bir firma diyebiliriz. Hiçbir şekilde derdinizi anlatamiyorsunuz.
  4. A

Yardım Xiaomi cihaz im birick oldu hiç tepki yok

Sd 650 olan RN3 Pro versiyonu hocam.
  5. A

Yardım Testpoint

Hocam yeni sürümü kullansanıza
  6. A

Yardım Testpoint

Hocam kullandığınız usb portunu değiştirin.
  7. A

Yardım Testpoint

Siz yukarıda verdiğim linkten programı indirin romun oldugu klasörü seçin ve sağ alttan da clean all lock seçeneğini seçip flash butonuna basın ve romun yüklenmesini bekleyin
  8. A

Yardım Testpoint

Hocam ekranın görüntüsünü eklemeyi unutmuşsunuz.
  9. A

Yardım Testpoint

MiFlash20180528.zip
  10. A

Yardım Testpoint

Hocam mi flash programının en yeni sürümünü indirip dener misiniz?
  11. A

Yardım Testpoint

Hocam ilk önce cihazın batarya konnektörünü çıkarıp 5 saniye bekledikten sonra tekrar yerine takın. Ardından tekrar testpoint noktalarını kısa devre yapın bu metot büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir. Cihaza 1 defa edl modundan yükleme yaptıktan sonra edl modundan çıkıp tekrar girmeyince...
  12. A

Soru Bl hakkında?

Cihazınızın stock romunu ve mi flash uygulamasını indirdikten sonra mi flash uygulamasından "clean all lock" seçeneğini işaretleyip Stock romu kurarsanız cihazınızın içindeki veriler dahil herşey silinip bootloader kilidiniz kapanacaktir.
  13. A

Soru Bl hakkında?

Cihaz evo garantili, aslında pek garanti diyemeyiz bu firmaya da neyse.
  14. A

Soru Bl hakkında?

Hocam kilidin açıldığını nasıl anlıyorlar bir bilginiz var mı? Ben kilidi kapatıp 3 kez gönderdim garantiye fakat herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Galiba garanti servisinden garanti servisine değişiyor.
  15. A

Ekran sürekli açılıp kapanıyordu aşağıya benim cihazın sorununu gosteren video linki bırakıyorum isterseniz bir göz atın. 1560772815 Ve cihaz 3 kere gitmesine rağmen aynı sorun devam ettiği için tuketici haklarına basvurdum.
Üst Alt