ALİ AKİF KÖŞ kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü IMEI Kayıtlı Telefon Güncelleme

Hocam bu kez de twrp atmaya başladı :( 1582757819 Romu tekrar kurup deneyeyim mi hocam
  2. A

Twrp kurdum hocam cihazı yeniden mi başlatayım ne yapmalıyım ?
  3. A

Hocam dediklerinizi yaptım fakat sürekli orijinal recovery moduna atıyor twrp de silindi cihaz da açılmıyor ne yapmam gerekli ?
  4. A

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.
  5. A

Hocam TWRP üzerinden direk flashlasam sorun olmaz demi
  6. A

Mi 9T cihazıma IMEI atma işlemi yapıldı. Cihazımda Miui 11 eu rom yüklü. Şuan ota güncellemesi geldi güncellemeyi direk ota üzerinden yapsam IMEI silinir mi veya IMEI hangi durumlarda silinir ?
  7. A

Yardım Mi5 Lcd Ekran Tepkisiz Kalma Problemi

Hocam Mi Flash için bootleader kilidinin açık olması gerekiyor mu ?
  8. A

Hocaö 1-2 haftadır bu durumda ara ara gidiyor kapat aç yapınca düzeliyor. Rom 10.0.1.0 Kararlı
  9. A

Cihazımın ekranı bi anda hiçbir şekilde işlemez oluyor. Kapatıp açınca normale dönüyor sebebi nedir acaba ? videodaki ile aynı problemi yaşıyorum
  10. A

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Şimdi garantiyi etkiliyor mu etkilemiyor mu ?? [emoji3][emoji3] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Google Play'de küçük bir sıkıntı oldu onun haricinde ben çok memnunum MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Soru Root ve Bootleader

Sağol hocam hemen açayım o zaman[emoji1] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

Soru Root ve Bootleader

Xiaomi Mi5 root atmak veya bootleader kilidinin açılması garanti dışı bırakır mı? Telefon delta garantili. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Hocam unlock yaptığım zaman garanti gider mi Delta garantili Xiaomi Mİ5 kullanıyorum.
  15. A

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Bende de var aynısı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt