AlEs kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım note 10 pro sweet versiyon şebeke sorunu

ANAKART DEĞİŞİKLİĞİ İLE KAYIT DIŞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN İMEİ DİYOR. SERVİSE YOLLADIĞIM P9LİTE CİHAZIMA AİT BİR İMEİDİ YÜKLEDİĞİM
  2. A

Yardım note 10 pro sweet versiyon şebeke sorunu

cihazıma imei repair yaprım miui 14.0.8 sürümüne de yükseltme yapıp gerekli modem dosyasını kurdum. cihazı babam kullanacak kendi hattımda denediğim zaman şebeke geldi sorunsuz görüşme internet vs kullandım( hattım vodafone). babama teslim ettim sonra bana çekmediğini söyledi hiç gelmemiş...
  3. A

Yardım internet

internet berbat 4.5 g 1,2 mb çok zor alıyorum acil yardım lazım başka cihazdan baktım aynı vodafone daha hızlı indirme ve hızlanıyor da sürekli
  4. A

Yardım Xiaomi Note 8 Pro aramaları kayıt yapmaması hakkında

Değerli Arkadaşlar, Xiaomi Note 8 Pro markalı telefonum arama kayıt programlarını yüklemesine ve ses kaydı yapmasına rağmen karşı tarafın sesini kaydetmiyor. Maalesef çok uğraşmamıza rağmen sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız minnettar kalacağım. Herkese şimdiden teşekkür ederim.
  5. A

Çözüldü IMEI

mi a1e rehberle mıuı yukledim fakat şimdi imei yada geçersiz mac adresi diyor baktım imei ler yok ne yapabilirim türkiye kayıtlı global cihaz çok acil yardım lütfen
  6. A

Çözüldü Şebeke

9 dan 8.1 e çekip sizin rehber ile miui kurdum sim kart aktivasyonunu kontör olmadığı için yapamadım sonrasinda şebekeler gitti ve çözüm bulamadım servise yolladim serviste parça değişimi yaptı falan 7.1.1 le yolladı ikinci hat yatağında ilk baslarda break moduna giriyordu güncellemeyle break...
  7. A

Çözüldü Şebeke

Servisden 7.1.1 ile geldi geri ama daha öncesinde hic yoktu simdi ise merkezde guzel cekiyor
  8. A

Çözüldü Şebeke

Telefonum bir kaç gün önce servisten geldi çekmediği için yollamıştım şimdi de çekiyor ama eskisi kadar randımanlı değil, 3G yi çok zor ve sadece belirli sabit yerlerde çekiyor ve kısa sürede 2G ye geri düşüyor üstelik de wifi açıkken kendiliğinden 4G ye geçiyor (şebeke seçiminde 4G kapaliyken...
  9. A

Yardım Sim aktivasyonu sorunu

Şebeke yok hat uçak modunda gösteriyor herşeyi denedim ekstradan yeterli bakiyeniz yok diyor
  10. A

Yardım Sim aktivasyonu sorunu

Mi a1 cihazına miui yükledim rehberlerden vs vs sim aktivasyonu istemişti yaptım kullaniyodum ikinci hattımı da taktıktan sonra bidaha istedi kontör olmadığı için aktive edemedim şimdi de olduğu gibi gitti ve şebeke yok wifiden de aktive etmiyor üç tane hat denedim bilen birisi acil yardım lütfen
  11. A

Yardım Mi A1 MIUI den sonra çağrı da ses gelmiyor

Arkadaşlar telefonuma MIUI yükledim rehberler yardımıyla ama şimdi çağrı yaptığımda yada geldiğinde karşı taraftan ses gelmiyor, kulaklıkla da denedim ama yine ses yoktu. Yanlış yükleme de yapmış olabilirim çok fazla anlamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen
Üst Alt