alemdar.. kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Magisk güncellemeyle başlayan sorunlar ve telefon açılmıyor yardım

hocam romun dosyasını winrardan açıyorum sistem dosyası hangisi bilmiyorum boot.img var ana dizine atıyorum ama installda görmüyorum bu dosyayı..
  2. A

peki twrpden data'yı yedeklesem tekrar eu rom kurup twrpden yedeği flashlasam verilerim geri gelmez mi
  3. A

hocam eski romun system imagenı restoreden flashladığım için boot'u flashlasam bile gene açılmayacak... peki format atmadan twrp üzerinden aynı euromu flashlarsam neleri kaybederim?
  4. A

peki eu romun recovery halini indirip twrpden kurarsam dosyaları genede kaybeder miyim?
  5. A

hocam önceden cihazın twrpsinde yedek almıştım(system image-boot-recovery-efs-modem) onu restoreden tekrar yükledim ama eski romunmuş... euromun içinden boot.img yi ana dizine attım ama install bölünde yada restorede görünmüyor... 1697655791 hocam hem boot hem sistem flashlamam lazım dosyalar...
  6. A

merhaba dostlar mi9t pro xiaomi.eu v12 rom kullanıyorum bugün magisk hide için uygulamayı güncellemek zorunda kaldım, magisk manager uygulamasına girdim güncelle dedim sonra telefon açılmadı, twrp üzerinde magiski sildim tekrar yükledim ne yaptıysam telefon çok geç açılıp direk twrpye giriyor...
  7. A

Rehber Redmi Note 9 Pro Rom Tavsiyeleri Önerilen Romlar

aslan568, Hocam note 9 pro curtana mi joyeuse mi kullaniyorsunuz, ve hangi sürümü tavsiye edersiniz
  8. A

MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Bu romu kullananlar memnun mu? Stabilite ve batarya performansı globale göre ne farklari var? Nadir rom değiştiren biriyim karar aşamasındayım yardim please
  9. A

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Peki bu işlemler sonrasında internet hızı çok düştü, artik 4g volteli gorusmelerde internete giremiyorum ve pubgde ping sorunu var eskiden sorun olmayan yerde sorun yaşıyorum neden olabilir
  10. A

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

İyi günler twrp zaten yüklüydü global hindistan romu yükledim sonra yedek almak için bi girdim orijinal recovery moda girdi, birdaha twrp yükledim telefonu kapatıp açtım tekrar girdim gene recovery mode.. yardım lütfen sebebini anlamadım
  11. A

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Arkadaşlar 9t pro kullanıyorum vodafoneden turktelekoma geçtim volte gitti herşeyi yaptım Volte açma kodu, 5555e mesaj, quick programını indirdim bütün eu/vodafonelere tıkladım olmadı...
  12. A

Haber Xiaomi Mi5 Çin dışında satışa sunuldu

Valla çine bir arkadaşım gitti ona aldıracaktım fiyatlar hiç oyle soylendigi gibi degil pro cıkacakda ne zaman cikacak oda 415dolar olacagini hic sanmiyorum merakla bekledigim cihazdan soguttu beni xiaomi daha ne kadar bekleyecegiz bilmiyorum internete 550dolardan asagı yok buna o kadar...
Üst Alt