alem2727 kullanıcısının son içeriği

1. alem2727

Rom Miui 14 / Android 13 -Note 10 Pro MAX (Sadece)

Bu max hangi model bendeki 11 ram 256 hafıza
  2. alem2727

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Cihaz hafızası silmeye gerek varmı rom yüklerken resimler felan dosyalar gidermi yani
  3. alem2727

Soru Redmi Note 10 Pro en stabil rom

Hocam konudaki twrp yeterlimi yeni sürümü varmı twrp nin cihaz hafızası felan kilitlenmesin diye
  4. alem2727

Benimki 250 gb 8 ram olan model hocam dediğiniz romun linki varmı twrp ile yüklenen
  5. alem2727

Hocam sizin miui rom tavsiyeniz nedir
  6. alem2727

MIUI 14 Nv data sorunu

Hocam şimdi bootloader kilidi açtım twrp yükledim elite rom yükleyeceğim yükleme nasıl olacak wipe yaparken neleri seçeneğim aynı diğer modeller gibimi diğer modellerde tecrübeliyim bunu yeni aldım size zahmet sırası ile anlatırmısınız nasıl yükleme yapmam neleri yüklemem lazım twrp kalıcı olsun...
  7. alem2727

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hocam şimdi bootloader kilidi açtım twrp yükledim elite rom yükleyeceğim yükleme nasıl olacak wipe yaparken neleri seçeneğim aynı diğer modeller gibimi diğer modellerde tecrübeliyim bunu yeni aldım size zahmet sırası ile anlatırmısınız nasıl yükleme yapmam neleri yüklemem lazım twrp kalıcı olsun...
  8. alem2727

9. alem2727

Hocam bootloder kilidinini açtım twrp yüklü efs yediği alıp wipe yapıp romu kurup geçiyoruz değilmi yükleme talimatı nasıl olmalı yazarmısınız size zahmet nv data hatası felan oluyormu ekstra biley yapıyormuyuz
  10. alem2727

Yardım Poco m3 rom

Hocam bu sitedemi var yani bulamıyorum
  11. alem2727

Yardım Poco m3 rom

Hocam romu nasıl bulurum birde yükleme talimatını rica edebilirmiyim
  12. alem2727

Yardım Poco m3 rom

Poco m3 aosp romları nerden bulabilirim ve rom tavsiyesi olan varmı yardımcı Olursanız sevinirim
  13. alem2727

Recovery Poco M3 - Twrp 3.5.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hocam poco m3 için arrow os veya aosp romları nerden bulabilirim
  14. alem2727

Yardım Fasboot modunda kaldı

Mi max 3 fasboot modunda kaldı stock rom yüklüyorum acılmıyor twrp yüklüyorum acılmıyor mi flas ile yüklüyorum hep fasboot düşüyor rom yüklense bile bootloder acık twrp yükleniyor yine fasboot da kalıyor yardım edin lütfen
  15. alem2727

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

Güncel olanın linki hangisi hocam
Üst Alt