alchemila kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru redmi note 5A prime sürekli hata veriyor

her türlü romu fastboot edl yada recovery den attım buna çin stabil romlarda dahil.fakat yazılım attıktan sonra android yazısında kalıyor açılmıyor.kendim resetattığımda ancak telefon açılıyor.ve Google play durdu vb hatası alıyorum.Bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
  2. A

Soru Note 5A Arama Sırasında Reset Atma Problemi

uygulama güncellemelerinden sonra dil çinceye dönüyor bunun sebebi nedir?
  3. A

hat sorunu

evet en mantıklısı size döneceğim arkadaşın pc inde yapıyoruz işlemi size mesaj atarım.birde böyle deneyelim bakalım :) yalnız son imei leri programla (write imei gibi bişeydi ) yazdık yani qcn dosyasında değişiklik yapmadık bunu da belirteyim.
  4. A

hat sorunu

arkadaşlar bu sorunu çözemedik 2 telefondada aynı sorun var. avea da sorun yok fakat vodaafone ve turkcell de hat sorunu var.çok ilginç bir sorun. orjinal qcn dosyası yazdık farklı qpst programı denedik.sadece pc değiştirmedik bunun dışında her modiifikasyonu denedik.bu arada pc win10
  5. A

hat sorunu

orjinal qcn dosyasi yazdik.bende yedek vardi.ya arada arama yapiliyor ama bazen ulasilamiyor diyor ve geç çaldiriyor karsi tarafi valla normalde boyle seyler yasamazdim.cok ilginc garip ve her telefonda yasamam anormal. ama buna da sasirmiyorum.son zamanlarda elimi neye atsam böyle yollayacam...
  6. A

hat sorunu

orjinal qcn dosyasi yazdik.bende yedek vardi.ya arada arama yapiliyor ama bazen ulasilamiyor diyor ve geç çaldiriyor karsi tarafi
  7. A

hat sorunu

hocam bunu da çozemezsek reset atan telefonla yollayacaz artik
  8. A

hat sorunu

yukledik olmuyor.cok garip ilk yarim saat sikinti yoktu yine olmuyor ama bu sefer internet oldu. cok garip bir sorun. root lu romla sikinti olmadi. sonra miui 8 kararli roma yukledik ilk yarim saat yine sikinti yoktu.sonra sorun yine basladi
  9. A

hat sorunu

sanirim bu sorunun çözümü yok
  10. A

hat sorunu

bu arada arkadaslar bazen telefon aramaya acik oluyo bazende ulasilamiyor diyor turkcellde. 3 hat denedik farkli turkcel hatti. 2g de sorun yok sorun 3g ve 4g de :( mobil agda da sorun var turkcellde internete girilmiyor
  11. A

hat sorunu

qcn dosyasi yazdim.imei yi degistirdim durum yine ayni.çok ilginç
  12. A

hat sorunu

qcn yi de degistirecegiz farkli imei yazacagiz bakalim ins olur. tesekkurler yardimlariniz icin
  13. A

hat sorunu

imei tekrar yazacagiz.yalnız arkadasin aldigi imei askerde verilen telefonlardan.alakali olabilirmi.
  14. A

hat sorunu

td-scdma, gsm/wcdma and lte seçili ayni sorun var yine
  15. A

hat sorunu

test ediliyordan telefon bilgileri geldi burdan nereye girecegim.bant secimi nerden yapilacak
Üst Alt