albayrakemin kullanıcısının son içeriği

1. albayrakemin

Yardım Wifi hiz sorunu

Modemide telefonumda sıfırladım sonuç aynı. Artık donanımsal olduğunu düşünğyorum
  2. albayrakemin

Yardım Wifi hiz sorunu

Hocam teşekkür ederim ilginiz için. Maalesef modemimde 5 GHz desteği yok. Ancak 40 MHz 13. Kanalda en hızlı bu şekilde. Aşağıya ekliyorum görselleri.
  3. albayrakemin

Yardım Wifi hiz sorunu

Ben evde modemin kanallarını değiştirdim. (forumda okumuştum ) ancak her kanalı denemem rağmen netice alamadım. İphone 8 ile aynı anda yaptığım speedtestte 50 mb alıyordun rn11pro da 14 mb :(
  4. albayrakemin

Yardım Wifi hiz sorunu

Yeni aldığım telefonda aynı sorunu yaşıyorum
  5. albayrakemin

Yardım android auto

Bahsettiğim çözüm şekli sadece full link açık araçlarda geçerli.
  6. albayrakemin

Yardım poco f2 pro magisk

Bende sizi görünce yazmak istedim. Elinize sağlık çok faydalı videolarınız var 👍
  7. albayrakemin

Yardım android auto

YouTube dan video izleme olayını forumdaki carstream uygulaması tarifi ile yaptım. Ancak forumdaki versiyon değil carstreamin en son versiyonu olan 2.0.5 yükleyerek yaptım. Tabii cihazım rootlu ve AA aıo tweaker programından carstreame izin vererek yaptım.
  8. albayrakemin

Yardım Poco X3 pro android auto çalışmıyor

USB kabloyu takınce telefona bağlantı şeklini android auto olarak seçiyor musunuz ?
  9. albayrakemin

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.5.2.0.RJKTRXM İndirme Bağlantıları

bu ve bir önceki sürüme geçince sorun ortadan kalktı
  10. albayrakemin

Uygulama Android Auto menüde gözükmeme sorun Çözüldü

Teşekkür ederim eline sağlık uygulama görünüyor.
  11. albayrakemin

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bendede yanı durum var. Takip
  12. albayrakemin

Soru MIUI 12.5.1. Android Auto'nun sürümünü düşürmek istiyorum. YARDIM

Denedim maalesef uygulama yüklenmesi hatası aldım yine
  13. albayrakemin

Soru MIUI 12.5.1. Android Auto'nun sürümünü düşürmek istiyorum. YARDIM

MIUI 12.5.1 Android 11 Sürümüne Sahibim. Cihazım Poco F2 Pro. Bu güncelleme ile yazılımın içerisinde Android Auto uygulaması geldi ancak menüde görünmüyor. araçtada bir çalışıyor bir çalışmıyor maalesef. Ayarlara girip arama kısmına androil auto yazınca görebiliyorum. Uygulamayı kaldıramıyorum...
  14. albayrakemin

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Bende imei repairli Poco F2 Pro kullanıyorum, bahsettiğin güncellemeyi aldım imei ile ilgili bir sorun yaşamadım çok şükür.
  15. albayrakemin

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

Merhaba hocam Öncelikle verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim . Ben Android 11 Kullanıyorum 12.5.1 sürümüm . Bu sürümde yerleşik olarak Android Auto mevcut ama ne fastbootta görüp kaldırabiliyorum nede telde uygulamayı bulamıyorum sizce ne yapmam gerekir. Sürümü düşürmek istiyorum
Üst Alt