alasulumurat kullanıcısının son içeriği

1. alasulumurat

Soru Yd Mi 13 lite alınır mı?

Ses konusuna takıntınız varsa tavsiye etmem. mono hoparlör ile geliyor. Ses konusunda bana hayal kırıklığı oldu.
  2. alasulumurat

Rom Mi note 10 OctaviOS Version : 4.0

Gelişmiş ayarlar kısımları. Normal kullanımda problem yok. 1674840145 Bir de kamera berbat. Neden Arrow daki kamerayı koymamış anlamadım.
  3. alasulumurat

Rom Mi note 10 OctaviOS Version : 4.0

Rom güzel olmuş fakat Türkçe 'ye çevrilmesi gereken çok yer var. Birisi el atıverse...
  4. alasulumurat

Rom Bir kaç romun AnTuTu Benchmark Testleri

Müjdeyi verelim. Ocak ayında OctaviOs geliyor diyebiliriz. İlk isimden bilgi geldi.
  5. alasulumurat

Yardım Rom hakkında

Ses tuşlarıyla açılan kısmı diyorsanız evet orda açık.
  6. alasulumurat

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

Selam. Linkin çalışanı var mı? 1671694070 4pda den buldum. Tşkler.
  7. alasulumurat

Yardım Rom hakkında

Bildirim sesleri gelmiyor. Sadece titriyor. Sıfırlasam düzelir mi acaba?:?
  8. alasulumurat

Yardım Rom hakkında

Camera mod dediğiniz bu mi note 10 konularının içinde olan vardı bi tane o mu?
  9. alasulumurat

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

selamalr. Mi 11T pro sahibiyim. kamera çok kötü fotoğraf çekiyor. 108mp de çekilen fotoğraflar mi note 10 ile karşılaştırıyoruz arada çok fark var. Bu problemi yaşayan başkaları var mı? çözümü biliyor musunuz?
  10. alasulumurat

Hocam yok mu daha bi gelen giden?
  11. alasulumurat

Yok hocam henüz çıkmadı. Sitedeki 10. Aydan kalan ilk yapım gapsız sürüm. Onu ilk çıktığında denedim çok hata var. Bi ara onu kaldırmışlardı yine yüklemişler
  12. alasulumurat

ArrowOS 12.1 kullanıyorum. Bugün güncelleme kontrol etme kısmında Server bağlantısı yapılamadı hatası vermeye başladı. Son 2 haftadır yeni güncelleme de çıkmamıştı. Yoksa android 13 yaklaştı mı diye düşünmeye başladım 😃
  13. alasulumurat

Yardım Redmi note 9 pro

Görünüşe göre yakınlık sensörü ve kulaklık jakı bozulmuş gibi.
  14. alasulumurat

Umarım sıkıntı olmaz. Çok bekledik 🙏
  15. alasulumurat

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

Anlamadığınız kısım neresi? Twrp zaten yüklü ise aşağıdaki adımlardan devam etmeniz lazım. FORMAT /data partition (NEVER wipe System or Persist!) Copy our ROM to the internal storage Install our ROM Reboot done
Üst Alt