Alacran21 kullanıcısının son içeriği

1. Alacran21

Sohbet Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Yani 2. el almayı düşünüyorum sıfır fiyatlar çok fazla 700 800 e kadar diyeyim 2. el için. Oturduğum yerde Logitech G933 ve Cloud 2 satan var. İkiside 700 lira. İkiside temiz hangisini almalıyım sizce? Oyun odaklı olmasını istiyorum daha iyi ses kasabilmek için ama tabii ki de ses kalitesi de önemli
  2. Alacran21

Sohbet Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Merhabalar konuyu hortlatıyorum. Fiyatına bakmaksızın sadece ses kalitesi anlamında HyperX Cloud 2 ile GamePower Mei arasında kaldım. Hyperx çok ünlü olmasına rağmen biraz da eski olduğu için mikrofonu bana göre kötü geldi. Mei'nin mikrofonu çok iyi ama ses kalitesinde ne kadar fark vardır onu...
  3. Alacran21

Soru Zowie mi SteelSeries mi?

Onda yan tarafların erimesi gibi kronik bir sorun varmış sanırım o yüzden bakmadım
  4. Alacran21

Sensör olarak sizce hangisi daha hızlı/iyiydi
  5. Alacran21

ne gibi farklar var mesela hocam birde eli büyükler için sıkıntı olur mu o model veya ec2 a
  6. Alacran21

Merhaba arkadaşlar alabileceğim en iyi mouse'yi almak istiyorum, elim büyük ve sorunlar yaşamak istemiyorum. Sizce SteelSeries 710 mu daha iyidir EC 2 veya EC2 A mı? Genel olarak markaları da merak ediyorum. Yarı profesyonel olarak oynadığım için en iyi sensörlüyü almak istiyorum. Yardımcı...
  7. Alacran21

Satış Pubg Mobile Hesap

Sizin için en fazla 350 yapabilirim maalesef zararım oluyor zaten bu fiyata
  8. Alacran21

Satış Pubg Mobile Hesap

Maalesef 300 bu hesap için fazla uygun olduğunu düşünüyorum
  9. Alacran21

Satış Pubg Mobile Hesap

En az 370 e kadar indirebilirim hocam
  10. Alacran21

Satış Pubg Mobile Hesap

Kimse bakmayınca fiyatı biraz daha düşürdüm
  11. Alacran21

Satış Pubg Mobile Hesap

Merhabalar. Oyunu artık oynamadığın için yaklaşık 1 aydır alıcı aradığım hesabı bir de buraya atayım dedim. 60 level, 4135 başarım, neredeyse çoğu silahta skin, Carlo karakteri,2 kez as olmuş, yükseltilebilir araba ve birsürü şey var. İlgilenenler için videosunu çekmiştim:
  12. Alacran21

Soru Rampage SMX-R90 sensör

Maalesef o kadar ücreti karşılayamıyorum maksimum 200 lira bandındayım.
  13. Alacran21

Hocam baktım biraz ancak neredeyse aynı fiyata bu çok daha yüksek sensör sunuyor.Ki kullanmadan laf atmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Bende Fps oyuncusuyum olabildiğince en iyi sensörleri istiyorum.
  14. Alacran21

Merhabalar arkadaşlar fiyatına uygun en iyi sensörlü mouse bakıyordum ve bu mouse karşıma çıktı. Aynı sensörlerin rakiplerinin fiyatı çok pahalı olmasına rağmen bu 200 Tl bandında idi. Sonra epey sitesinden baktım Pmw 3389 sensörü yazıyordu ancak Pixart pmw yazmıyordu. Acaba yalan sensör müdür...
  15. Alacran21

Rom Redmi Note 7 RevengeOS Android 11 Rom Port

O farklı bu farklı hocam aynı rom ama bu Redmi Note 4 telefonundan portlanmıştır.Aslında bunda sorun olup onda olmaması lazım ama anlamadım. Geliştiriciler farklı
Üst Alt