akyakali kullanıcısının son içeriği

1. akyakali

Recovery Crdroid android 14 Yüklerken Orange Fox twrp silindi

Selamlar arkadaşlar Xiaomi mi 9tpro cihazıma crdroid android 14 Yüklerken Orange Fox twrp silindi. Nasıl geri getirebilirim acaba? Tekrardan orange fox yükleyebilir miyim?
  2. akyakali

Rom Pc telefonu görmüyor

Hepsi kurulu üstad. Zaten iki pc den deniyorum. İkiside cihazı görüyor ama bilgisayarım da gözükmüyor
  3. akyakali

Rom Pc telefonu görmüyor

Selamlar arkadaşlar Yanlış rom yüklediğim den telefon bootloopa girdi. Telefonu pc ye taktığım da cihazı görmüyor. Ayrıca format data yaptım yine cihazı görmedi. Orange foxa girebiliyorum sıkıntı yok Cihazı pcnin aygıtlar bölümünde görüyorum ancak bilgisayarım da gözükmüyor
  4. akyakali

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

Dejinin Dejinin bayisini aradım hocam adam bu şekilde bilgi aktardı. Şu anlık üretimi durdu 1 yıla kadar başlar dedi
  5. akyakali

Aslında deji üretiyormuş ancak üretime ara vermiş. 1 yıl sonra yeniden üretim başlar dediker
  6. akyakali

Yok hocam Maalesef bulamadım.
  7. akyakali

Rom Android 10 üzerine android 13 kurmak

Şu şekilde yaptım arkadaşlar Format data 4 wipe cache A11 fw kurulumu Son olarak da rom kurulumu Sonrasında a13e güncelledim.
  8. akyakali

Rom Evolution X Snow Android 12

Not : gapss vendor Firmware Hepsi zaten romun içinde Not kısmında bu yazıyor. Firmware kurmam gerekir mi yinede
  9. akyakali

Rom Evolution X Snow Android 12

Android 10 dan android 13 e aşağıdaki yönerge ile kurulum sağlayabilir miyim? Fw falan kurulum gerekir mi? Format Data Yes >> Reboot Recovery >> 4 Wipe (Dalvik Art Cache ~ Data ~ Cache ~ System) >> Rom kurulumu >> Magisk kurulumu (İsteğe bağlı) >> Wipe Cache / Dalvik >> Reboot System
  10. akyakali

Rom Android 10 üzerine android 13 kurmak

Selamlar arkadaşlar Android 10 aosp rom üzerine evolution x android 13 kurmak istiyorum. Yönergeler nasıl acaba? Wipe cache Format data Yada firmware kurmak gerekli mi?
  11. akyakali

Yok hocam aynı değil tüm firmalara sordum aynı batarya değil dediler
  12. akyakali

Sitesinde xiaomi mi9t pro için yok ki hocam
  13. akyakali

Soru Yetkili serviste batarya değişimi

Merhaba arkadaşım Maalesef xiaomi mi9t pro için yan sanayi hariç batarya yok o kadar yer aradım hiç birinde yok. Xiaomi enes budak var onda bir kere yaptırmışdım işçiliği iyiydi
  14. akyakali

Soru Mi9T Bataryası Proya olur mu?

Siteye baktım yokdu. Sorayım ayrıca bakalım 1662977757 Arkadaşlar Sitesinde yok ama mağazaların da olabilir sorabilirsiniz. Yazıyorum başka arkadaşlar görebilir 😀 https://www.deji.com.tr/magazalarimiz
  15. akyakali

Soru Mi9T Bataryası Proya olur mu?

Sağolasın hocam peki alabileceğim bir yer biliyor musunuz?
Üst Alt