Akturk0638 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom [Android11-AOSP] Mi9T(davinci) Evolution X 5.2 OFFICIAL

Romu iki gündür kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok ayrıca pil performansı güzel. (Ekran süresi yaklaşık aynı ama beklemede fazla güç tüketmiyor.)
  2. A

Rom Mi 9T TitanOS 2.5 AOSP Rom

hocam fw dosyasının linki kırık Stoya
  3. A

Yardım ücretli sms gönderimi

mi mesaj değil sorun mi cloudla alakalı cihazımı bul servisi ile onu kapatmanız lazım ben de yaşamıştım
  4. A

Soru Mi9t repair yapıldı iki sim de aktif

yok aga olmuyor ilk taktığımda olmuş gibiydi hat geldi sonra geri gitti :D
  5. A

Anket Sarj ve stabilite alanında en iyi rom hangisidir ?

Aslına bakarsanız Mi 9T cihazımda en iyi pil performansını Global Stabil romda yakaladım. Eu'nun ne stabilinde ne de betasında yüzüm gülmedi. Şuan mi globe stabil miui 11 romdayım fena değil bu da..
  6. A

Sohbet Söz ve Fotoğraf Köşesi - Geceye güzel bir söz ya da fotoğraf bırak.

Abicim günün sözünü söyler misin? Valla adam billa adam.
  7. A

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.5.0 QFJEUXM İndirme Bağlantıları

Avrupa romu ile global rom arasındaki fark nedir ya da hindistan romlarının?
  8. A

Satıldı Xiaomi Redmi Note 8 Pro 3 Günlük

Hayırlı satışlar
  9. A

Satıldı Xiaomi Redmi Note 8 Pro 3 Günlük

Altındağ ilçe gençlik kolları başkanlığından selamlar :) profil fotoğrafınızı görüp geldim
  10. A

Yardım Font Değişikliğinden Sonra Bildirim Fontu

Merhaba cihazımda font değişikliği yaptım sevmeyince eskisine döndüm temadan ama şimdi de bildirimlerin fontu iğrenç bir hal aldı nasıl düzeltebilirim bilen var mı?
  11. A

Rom [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta - v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

weekly eu rom yüklemek istiyorum globalde ram çok fazla kullanıyor. eu romda ekran süresini ne kadar alıyorsunuz kullananlar pil kullanımlarını atabilirler mi
  12. A

Yardım Batarya Problemi

Hocam bende %2 düşüyor kaç olursa olsun
  13. A

Yardım Batarya Problemi

Hocam zamanla gelebilir. Custom Rom (Eu Rom gibi) yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  14. A

Yardım Batarya Problemi

Sorun Miui 11.0.4.0 Android 10 sürümünde çözülmüştür.
  15. A

Yardım Batarya Problemi

malesef hocam yaramıyor
Üst Alt