Aksiyon kullanıcısının son içeriği

1. Aksiyon

Yardım Redmi note 10 pro Miui 14 Geldi

Sizindemi öyle Sadece ayarlarda 13 yazıyordu 14 oldu Android sürümü yükseldi 12 den 13 e Başka etken bir şey olmadı çocuk oyalar gibi bir kaç şey koymuşlar hadi sen bunla avun demişler doğru değil
  2. Aksiyon

Bilen birisi yok sanırım
  3. Aksiyon

Arkadaşlar telefonuma bugün miui 14 sürümü geldi fakat söylenen çoğu şey yok Ana, ekranda simgelerin boyu tanıtımda değişiyor bende değişmiyor Telefonu kapatma eskiden 4 seçenek çıkıyordu şimdide 4 seçenek çıkıyor Yeniliklerin çoğu bende yok
  4. Aksiyon

Yardım Redmi Note 6 pro güncelleme

Herkese Selamlar Arkadaşlar. İkinci bir cihaz olsun diye Redmi note 6 Pro Aldım ama Android sürümü 9 yazılım sürümü ise 12.0.1 görünüyor herhangi bir güncelleme gelmiyor formlarda dolaşırken Android 10 sürümü olan cihazlar gördüm cihaz çok kasıyor bilgisayar kullanmadan Android güncellemesi ve...
  5. Aksiyon

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Kendimiz, değiştirebiliyormuyuz ya ben şuan pilden çok muzdarip bir durumdayım çok hızlı şarj oluyor çokta hızlı bitiyor yetkili bir servise sordum 460 TL dedi farklı bir servise sordum orjinal olmayan bir değişim 260 TL dedi ben internetten alsam kendim nasıl değiştiririm bildiğim kadarıyla...
  6. Aksiyon

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Note 8 pro için mi hocam 1626095889 Yaptım hocam fakat pek Bi değişiklik olmadı gibi bir kaç şey değişti
  7. Aksiyon

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Güncelleme yapamadım bende güncelleme görünmüyor neden, olabilir
  8. Aksiyon

Imei süresi diye birsey yok hocam cihaza format atmadığın sürece ımei kalır güncelleme de bunun içinde güncelleme yaptıktan sonra, tekrar ımei atman gerekmektedir
  9. Aksiyon

Cihazın imai atılı değilse neden kilit gelsin ki
  10. Aksiyon

Arkadaşlar bugün 15:00 gibi baktığımda güncelleme geldi. Akşam evde şarjı full yapar indiririm dedim. Eve geldim güncelleme kayboldu şimdide güncelleme yok diyor
  11. Aksiyon

Yardım Mi 5s ekran problemi

Mantıklı bir yol ama denedim olmadi :( ben cakmak bulamadim ocakta denedim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Aksiyon

Garanti var hocam bugün3 kere aradım acan yok telefonları istanbul ve İzmir de var ben Ankara'dayım olmadi hafta sonu basip gidecem istanbula verecem cihazi satmak icinde koydum internete ilk defa boyle bir durumla karşılaşıyorum allah sonumuzu hayir etsin MI 5s cihazımdan Tapatalk...
  13. Aksiyon

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Arkadaşlar merhaba Rom güncelleme yaptıktan sonra cihazın ekran tanımlamaya başladı resimdeki yeşil alanlar dokunmatik çalışıyor beyaz alan çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Aksiyon

Daha önce hiç bu sorunu yaşayan yok mu ? Gördüğüm kadarıyla forum da teknik destek uzmanları da var. Hiç denk gelen olmadımı çok garip bir durum durduk yere böyle olması. Servisi İstanbul da garantisi göndermeli miyim uzun sürecek diye korkuyorum Baska telefonum yok
Üst Alt