AKREP01 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Sim konumlandırma etkinleştirilemedi servisi iptali

Hocam Allah razı olsun. Bir türlü yerini bulamamıştım hiç orada olacağı aklıma gelmemişti
  2. A

Çözüldü Sim konumlandırma etkinleştirilemedi servisi iptali

MIUI sürümündeyken bunu kapatabiliyorduk hyperOs sürümünde bunu nasıl kapatabiliyoruz
  3. A

Soru Oyun dosyasına müdahale edemiyorum

Zarchiver harici 3-4 tane daha denedim olmadı tavsiye edebileceğin uygulama varsa söylermisin onlardan bir deneyeyim
  4. A

O zaman desenize düşük çözünürlükte oynamak zorundayız. 1676189607 Peki bunun çözümü root yapmak mı anca öylemi müdahale edebileceğiz
  5. A

Evet hocam başka dosya yöneticileri de denedim evde 2 bilgisayar var ikisinden de denedim müdahale ettirmiyor Android klasörünün içine müdahale ettirmiyor
  6. A

Arkadaşlar pubg mobile lite oyununa config yükleyemiyorum bizim cihazlarda çözünürlük dengeliden yukarı çıkmadığı için hdr config yüklemek istiyorum ama Android/data klasörüne müdahale edemiyorum bir bir dosya ekliyebiliyorum ne de içinden bir dosya silemiyorum bişgisayara bağlayıp denedim...
  7. A

İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Çok teşekkür ederim içim rahatladı. En azından düşüncelerim netleşti
  8. A

İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bu telefonu almayı düşünüyorum ama önceki modellerde olduğu gibi sensör sorunu var mı değiştirilmiş mi yoksa yine görüşme esnasında ekran açılıyor mu.
  9. A

Rom Mi 10T / Pro – Global Stabil V12.5.2.0.RJDMIXM (13.08.2021)

Hocam bana da gelmiyordu güncelleme bölümünde 3 noktaya basıp güncelleme ayarlarından güncellemeleri erken al yerini aktif ettim direk güncelleme göründü bir dene işe yarayabilir
  10. A

Soru Tavsiye edermisiniz

N11 de böyle bir kulaklık denk geldi tavsiye eder misiniz
  11. A

Yardım Donanımsal mı yazılımsalmı çözemedim

Olmazsa yarın götüreyim bakalım ne yapacaklar. İnşallah uzun süre test için bekletiyoruz demezler
  12. A

Yardım Donanımsal mı yazılımsalmı çözemedim

Bu güncelleyi yükledikten sonra şarj tüketimi arttı takılmalar olmaya başladı ama son zamanlarda canımı en çok sıkan durum şarja bağladığımda bağlantı kesilip surmaya başladı başka şarj aletine bağladığımda seyrek yapıyor bazen kendi şarj aletinde sıkıntı çıkartmıyor. Bilgisayara normal...
  13. A

MIUI 12 POCO X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.0.6.0.QJGTRXM İndirme Bağlantıları

Bu güncelleyi yükledikten sonra şarj tüketimi arttı takılmalar olmaya başladı ama son zamanlarda canımı en çok sıkan durum şarja bağladığımda bağlantı kesilip surmaya başladı başka şarj aletine bağladığımda seyrek yapıyor bazen kendi şarj aletinde sıkıntı çıkartmıyor. Bilgisayara normal...
  14. A

Yardım Poco X3 NFC Brick

Bir soru daha sorsam size hocam: şimdi benim cihazım resmi TR cihazı ve üzerinde 12.0.6 TR rom var ve ben bundan memnun değilim 12.0.3 TR rom hoşuma gitmişti sürüm düşürmek istiyorum miflash tool ile flashlasam ve kilidi kapat desem sıkıntı olur mu yoksa bu da bir risk midir
  15. A

Yardım Poco X3 NFC Brick

Hocam bu cihazdan önce note 8 pro vardı mi flash toll ile stock rom atarken BL kilitlensinmi diyordu bende kilitle diyordum kilitliyor ve herhangi bir sorun olmuyordu şimdi bunda da aynısını yapsak cihaz brick mi olur
Üst Alt