AKINLASINN kullanıcısının son içeriği

1. AKINLASINN

İnceleme 13 Ultra ile bazı çekimler.

Otomatik modda mı çektiniz, yoksa f, s ve iso' yu siz mi ayarladınız?
  2. AKINLASINN

Yardım Note 12S HyperOS güncellemesi berbat!!

Beya aşamasında diye de insanların cihazı çökecekse vay xiaomi'nin haline.
  3. AKINLASINN

Yardım Cepmarket Teknoway Mağduriyeti

Konuyu okurken tek dikkatimi çeken şey 1 tane bile noktalama işareti kullanmadan tüm derdinizi anlatmanız oldu. Konuya odaklanamadım bir türlü.
  4. AKINLASINN

Rom Redmi Note 10S ROM Önerisi

12.5.8 Endonezya yükleyin. Bu cihaz için en iyi deneyim o romda.
  5. AKINLASINN

Soru Mi pad 6 hk.

Kalem deneyimi yaşamak isterseniz Samsung s6 lite listeye eklenebilir.
  6. AKINLASINN

Soru Redmi s serisinin diğer cihazları neden 10s kadar başarılı olamadı

10s işlemcisi ve 8 gb raminin yurt dışı kayıtlı fiyatı birleşmesi ile bence son yılların en iyi telefonu. Çok nadir ısınan, pili bayağı uzun giden, pubg tarzı oyunlarla işi olmayan için çok keyifli cihaz.
  7. AKINLASINN

Rom Redmi Note 10S Endonezya MIUI V14.0.2.0 TKLIDXM İndirme Bağlantıları

Gelen güncellemenin numarası kaç?
  8. AKINLASINN

Tema Jiyan Life Teması

Gereken destek verildi. Hep destek, tam destek.
  9. AKINLASINN

Soru Endonezya rom güncelleme

13 denedim, 14 denedim. 12.5.8. e devam kararı aldım.
  10. AKINLASINN

Soru Endonezya rom güncelleme

Geç gelmesinde vardır bir hayır. Belki de gelmemesi lazım. Belki de bu işaretler bu telefonu 12.5.8. endonezya sürümünde tutmak için bir işarettir.
  11. AKINLASINN

İnceleme Mi Box S - Android 12 Geldi

Xioami' nin tüm cihazlarında yaşanan güncelleme macerası bu. Bu markayı yıllardır kullanıyorum, tek yorumum cihaz hangi yazılım ile gelirse onunla kullanmak şart.
  12. AKINLASINN

Haber Xiaomi Redmi K70 Pro: Snapdragon 8 Gen 3 ve 50 MP Kamera ile Geliyor

Bu telefonu alıp sonra tiktokta gez, forumlarda dolaş. Telefonlarda artık yapılacak şeyler kısıtlı. O nedenle artan donanım bir şey getirmiyor diye düşünüyorum.
  13. AKINLASINN

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos gününü hayal edin. Büyük zafer kazanılmış ama Ege Yunanlıların baskısı altında. Şimdi önümüzdeki 10 gün boyunca Yunan orduları Dumlupınar'dan takip edilip İzmir de sonlanan bir Zaferin başlangıcıdır 30 Ağustos. 30 Ağustosta zafer kazanan Türk ordusu, 10 gün sonrada İzmir'i düşman...
  14. AKINLASINN

Rom Mı 8 se mevcut stabil rom

Modem şart. Ben twrp için her daim Type-C olan flash belleğimi kullanıyorum. Twrp yi açıp telefondaki romu silip belleğin içinden rom kuruyordum.
  15. AKINLASINN

Sohbet S23 Ultra Mı ? 13 Ultra Mı?

Amaç fotoğrafçılık ise klasik bir cevap vereceğim ama yine de söyleyeyim. Eldeki para ile aynasız model bir fotoğraf makinesi alıp kalan parayla telefon alırım. Hatta öyle yaptım bile :)
Üst Alt