akesmis kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Redmi Note 9 Pro cihazıma Tr rom

Bugün Network cell Info uygulamasıyla kontrol ettim. Telefonum Band 20 ile bağlantı sağladığına göre band 20 sorunu yoktur demek sanırım. -yanlışım varsa düzeltin- Band 20 ve bazen Band 3 oluyor. Aynı sim kartı Galaxy S7 ye taktım speed test ile hız testi yaptım 9.94 mbps, Redmi Note 9 proda ise...
  2. A

Uyumlu çalışması gerekirdi demek istediniz sanırım. Değilse ne demek istediğinizi açıklar mısınız? Sanırım romla düzelmez ama denize düşen misali denenebilir.
  3. A

Hindistan veya Çin cihazı değil. Çünkü Hindistan cihazı olsa board ve cihaz adı curtana diye görünmesi lazımdı. O yüzden band 20 kapalı olmasa gerek diye düşünüyorum. Band 20 kapalı değilse bu sorun yazılımsaldır diye düşündüm ve bu nedenle Tr rom yüklemeyi düşündüm. Ne bileyim işte Tr rom belki...
  4. A

Aslında durum şu: cihazım IMEI si ile oynanmamış, IMEI numaraları lle Xiaomi web sayfasından kontol ettiğimde cihazımın international versiyon olduğu yazıyor. Ota ile görünen tüm güncellemeleri de yapılmış. Ama cihazımda şebeke sinyali dalgalanması yaşıyorum. Aynı evde aynı sim kartla farklı...
  5. A

Teşekkür ederim. Tr Roma geçersem kazanç veya kaybım olur mu acaba?
  6. A

Merhaba, Yurtdışı Redmi Note 9 Pro aldım. Global versiyon. Ayrıca aida64 ile kontrol ettiğimde Joyeuse model adı yazıyordu. Cihazda şimdi Global 12.0.1.0 kararlı yazılım yüklü. Bu telefonuma Tr rom yüklersem bir sıkıntı yaşar mıyım acaba? Not: Bootloader açma başvurusu yaptım sürenin dolması...
  7. A

EDL moda girmesine rağmen MiFlash ile Rom Yüklenmiyor

Benimle benzer sorunlar yaşayan birileri olabilir diye düşünerek hem ilk mesajımı düzenleyererek ve ek bir mesaj da göndererek yani hem 1. Mesajda hem de 11. Mesajda sorunun nasıl çözüldüğünü açıkladım.
  8. A

Arkadaşlar sw33tking adlı arkadaşın uzaktan yardımıyla sorun çözülmüştür. Kendisine teşekkür ederim. Başına gelen olursa benzeri bir durumda ya başka bir bilgisayarda denesinler ya da bilgisayarı formatlasınlar ve sonra tekrar denesinler. Ayrıca Bootloader kilidini kaldırırken Mi Unlock yazılımı...
  9. A

RepairM@n MiFlash kesin 64 bit sizin söylediğiniz gibi Program files içindeki Miflash ile denedim sonuç değişmedi. Cihazda şu anda bootloader halen açık mı bilmiyorum. Bence bu yaptıklarımdan sonra kapanmıştır. aliyoruk38 Sürücü imzalama devre dışı olmasına rağmen bu hatayı alıyorum.
  10. A

Şu anda adb ile twrp de yükleyemedim. Kafam karman çorman oldu aslında. Bildiğimi de yapamıyorum şuanda. Birileri uzaktan ya da yakından yardım etmeden yapamayacağım sanki.
  11. A

Tüm flash seçeneklerini denedim. Hiçbiri ile rom yüklenmedi. TWRP /mount/ usb ile global stable romu daha önce hafıza kartına yüklemiştim. Sonra oradan da romu kurdum. Ondan sonra zaten şu anki durumuna geldi. Şu anda recovery moda girmiyor.
  12. A

Arkadaşlar Redmi Note 3 Pro cihazımda TWRP yüklü, bootloader kilidi açık, rootlu ve Developer rom yüklüydü. Cihazımı TWRP üzerinden wipe yaptım ve cihazım bir daha açılmadı. Mi logosu dahi anlık gelip geri gidiyor. Şarja bağladığımda Led bildirim ışığı kırmızı yanıp sönüyor. EDL moda girmiyordu...
  13. A

Selamlar

MErhaba; Redmi Note 3 Pro cihaz satın aldım ve cihazla ilgili araştırma yaparken bu siteye rastladım. Paylaşımlara katılmak için üye oldum. Kahramanmaraş'ta oturuyorum.
Üst Alt