akca99 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mİ6 Dual Boot ROM Yükleme Hatası

hocam mi6 sürümü destekliyor yazdıklarına göre ama nedense bu sorunu verdi... hocam yazan her şeyi yaptım ama olmadı...
  2. A

hocam hangisi oluyor o link atman mümkün mü?
  3. A

Arkadaşlar mi6 telefonuma dualboot ile 2 rom kullanmak istiyorum ancak yüklerken böyle hata veriyor nasıl çözebilirim?
  4. A

Yardım MI6 Blueooth Gamepad

Emulator olarak hatirladiginiz bir emulator var mi?
  5. A

hayır hocam öyle aktif bir görünüme sahip değil ancak kablolu gamepadler için de geçerli aynı problem siz denediniz mi hiç?
  6. A

Arkadaşlar merhaba mi6 cihazıma gamepad bağlamak istiyorum klavye ve mouse bağlarken direkt bağlanıyor ancak gamepadi görmüyor cihaz yapılması gereken işlemler nelerdir?
  7. A

Mi 6 Twrp - Root

HOCAM ALLAH RAZI OLSUN MAGİSK YÜKLEYİNCE OLDU
  8. A

Mi 6 Twrp - Root

hocam global dev rom yüklü hocam bunu yükleyip flashtan rom atmayı deneyeyim bakalım cihaz açılacak mı hocam bunu yükleyip root install ettim mi yazısında kaldı gene
  9. A

Mi 6 Twrp - Root

hayır hocam sadece format data yapıyorum. yalnız type c otgsi mevcut bende acaba otgye flash takıp onun üzerinden işlem gerçekleştirmek mümkün mü? hiç hakim değilim de..
  10. A

Mi 6 Twrp - Root

format data yaptıktan sonra dahili depolama 110gb gözüküyor ancak pcden aktarım yaptığımda yarıda kesiyor ve rom dosyaları tamamen geçemiyor.
  11. A

Mi 6 Twrp - Root

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, Cihaza dün twrp yükledim format data işlemi yaptktan sonra cihaz açılmıyor mi yazısında kalıyor. Mi Flash ile tekrar flashladım şimdi açıldı ancak twrp erişimi sağladığım an cihaz açılmıyor. Root yaptıktan sonra da ciihaz mi yazısında kalıyor. Nasıl...
  12. A

Yardım MI6 bootlader kilidi sorunu

tamamdır hocam, beklemedeyim çok teşekkürler ilginiz için.
  13. A

hocam bu hesap ekleme tanıtma kısmı varya bu sistem harici bl açma yolu yok mu? kararlı miui 9 1 ay içinde geliyor sanıyorum betaya geçmeye değer mi? hocam birde çalışan çine bağlanan vpn öneriniz var mı? çin vpn ile bu işlem hallolur gibi duruyor? en son vpn master vardı ama çalışmıyor şuan.
  14. A

hocam yeni bir hesap açıp ondan giriş yaptım, tekrar istek attım. Bl kabulu için aynı telefon nuamrası ile kod geldi beklemedeyim. Bu hesap kabul edildiğinde, mi kilit açma durumundan hesap ve cihaz ekle demeden bl kilidi açabilecek miyim? Çünkü ona bastığımda geliştirici seçeneklerinde 86006...
  15. A

hocam başlık için özür dilerim. Mi5s plus cihazımı sattım o yüzden erişimim yok. başka nasıl çözümleyebilirim bunu? yeni bir mi hesabı açmak mümkün mü? oradaki yedeklerimi yeni hesaba geçirebilir miyim?
Üst Alt