akarrrugur kullanıcısının son içeriği

1. akarrrugur

MIUI 14 Xiaomi 13 Pro (nuwa) – Hindistan Kararlı V14.0.10.0.TMBINXM

Çok teşekkür ediyorum hocam
  2. akarrrugur

MIUI 14 Xiaomi 13 Pro (nuwa) – Hindistan Kararlı V14.0.10.0.TMBINXM

Hocam bu sürümden ve hindistan romundan memnun musunuz. Global romdan geçilir mi sizce
  3. akarrrugur

Yardım Xiaomi 13 pro güncelleme

Son güncellemeden memnun olan var mı
  4. akarrrugur

MIUI 12.5 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantıları

İkiside curtana sadece Hindistan'da note 9 pro adında geçiyor. İyi bakarsanız note 9s de yazıyodur aynı linkte.
  5. akarrrugur

MIUI 12.5 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantıları

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/curtana/stable/V12.5.4.0.RJWINXM/
  6. akarrrugur

Hocam kesinlikle India 12.5.4 tavsiye ederim. Ama sistem uygulamalarını güncellemeden kullanın. 1.5 senelik telefon hâlâ 11-12 saat ekran süresi veriyor
  7. akarrrugur

Çözüldü Redmi Note 9S Brick Oldu

Hocam aynı sorunu yaşıyorum. Persist dosyasını atabilir misiniz rica etsem..
  8. akarrrugur

Rehber Miui 12 Razer 12.0.3 STABLE Redmi Note 9s/Pro [Curtana] KULLANDIĞIM EN İYİ PORT

Çalışmaz kesinlikle kurmaya çalışmayın.
  9. akarrrugur

Rom Project Arcana [Miatoll][Rom][A12][AOSP]

4.0 olan mi 4.1 olan mi daha iyi
  10. akarrrugur

İnceleme miui pro curtana

Nasıl bağış yapıldığını nasıl yüklendiğini anlatır mısın
  11. akarrrugur

Rom [By Greeshan] [ Redmi Note 9S] MIUI 12 Hindistan Stabil 12.0.1.0 [Android 10]

Hayır abi bunu yükleyemezsin mi flash ile fastboot rom yüklemen lazım . Xiaomi Firmware Updater bu siteden yanında fastboot yazan romu indirip kurabilirsin.
  12. akarrrugur

Yardım Miui 12 A11 den miui 11 A10a geçme.

Nasıl sorunlar var miui 11 de
  13. akarrrugur

Yardım Note 9s stabil rom arıyorum

Var hocam listede ve telefonu tavsiye ederim güzel telefon ilk çıktığından beri kullanıyorum.
  14. akarrrugur

Yardım Note 9s stabil rom arıyorum

dotos deneme yaptım. akıcılık stabilite ve en önemlisi arayüz muazzam. ekran süreside 9 saat civarı veriyor. ekran süresi a11e göre çok iyi.(note 9s)
Üst Alt