akadirars kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Rom Hakkında Bilgi

Eu romda hala güncel kamera sorunu devam ediyor mu ? Anladıgım kadarıyla global stabil mi14 çıkmasını bekliyorlar galiba
  2. A

İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merhaba cihazda yakınlık sensörü mevcuttur hiç bir sorun yoktur.
  3. A

Yardım Mi 10t rom değiştirme

elinize sağlık hocam anlatırsanız sevinirim
  4. A

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Gündelik kullanımda akıcı gelmesinin nedeni ekran teknolojisinin barındırdığı adaptif yenileme hızından ötürüdür performans olarak sentetik testlerde f3 modeli daha iyidir.
  5. A

Yardım Poco F3 imei atılıyor mu

cevap için teşekkür ederim lakim direnç işleminden sonra hangi partisyonlar silinecek o da önemli bir konu.
  6. A

Peki hangi partisyonlara silinerek imei atılıyor. ona göre bir yere götürmeye gerek kalmadan buradan halledebilecek olanlar yapabilir sorumlulukları taşıdıkları taktirde.
  7. A

peki imei repair işlemi sonrası custom yazılım kurma gibi durumlarda imei gitme durumu oluşuyor mu ? yoksa istediğimiz yazılımı yükleyebilir miyiz (örn. AOSP rom )
  8. A

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

8T Greece Volte ile sub0 sub1 aktif ettim ve volte vowifi geldi oos 11.0.12.12.kb05aa sürümünde
  9. A

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

1 den fazla adımları tekrar etmen lazım tek seferde olmuyor bazen telefonica yerine greece volte kullanabilirsin.
  10. A

Rehber OnePlus 8 Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

evet yüklemek birşey değiştirmiyor lakin belirttiği parmak izi kalibrasyonunu yaptım yinede birey değişmedi. Başka persist içini açtığımda ise bütün sensörler listede görünüyor ama bendeki listede görünmüyordu. sadece liste ve sensörlerin olduğu klasörü değiştirdim yine i görmedi.
  11. A

Rehber OnePlus 8 Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Merhabalar cihazım IN2020 12/256 modeli ve slider nfc ve sensörler çalışmıyor persist yedeği almayı unuttum acaba persist dosyası paylaşabilecek olan var mı. parmak izi okuyucu ve kamera çalışıyor. iyi forumlar.
  12. A

Soru poco f3 almaya deger mi?

Mi 10T ya da uyguna bulursanız Pro modelini alın imei yönünden ikiside sorunsuz olur bana göre f3'ün tek artısı amoled ekranı lakin renk kalibrasyonu yapıldıgı vakit IPS ekran yine de iyi iş görüyor ve 5000 mAh batarya 6 7 saat ekran açıklık süresi ile sorun yaratmadan kullanma imkanı sunar. mi...
  13. A

Soru Mi 10T Pro bazı oyunlarda düşük fps ve takılma sorunu

Kimi oyun sabit fps değerlerinde durmazken adaptif yenileme hızı siz ekrana dokunmadığınız sürece min olan 30 kare hızına düşer ekrana dokundugunuz andan itibaren max yenileme hızınız ne ise anlık ona geçiş sağlar haliyele fps dalgalanması olur. kimi oyunda da 30 ya da 60 fps sabit kalır ekran...
  14. A

Rom Mi 10T - Mi10T Pro - K30S Ultra Global Romlar

xiaomi beta da arama sesi olsun normal medya sesi olsun son zamanlarda seste bozulma meydana geliyor mu bu durumu yasayan var mı ?
  15. A

Recovery Mi10T-Mi10t Pro Twrp Güncelleme 04.01.2021 (3.5.0-10beta)

o birazda geliştiren kişilerin alım gücü ile alakalı mi9t pro için geliştiriciye para toplayıp telefon bile almıslardı.
Üst Alt