akademili kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru MIUI V10.0.3.0.OEDCNFH stable 795M Güncellemesi Hk.

Saliharda bey, aylardır hiçbir şey yapmadım telefona öyle duruyor. Dili ingilizce. Ne yapacağımı çok bilmediğimden çok kurcalamadım. Eskisiyle idare ediyorum. Bu son güncellemeyi yaptıktan sonra artık kullanmaya yönelik birşeyler yüklemek istiyorum. Türkçe nasıl kullanabilirim? Ne yüklemem...
  2. A

Teşekkürler, global değil maalesef. Peki bu son güncellemeyi yapmamı önerir misiniz? Şuanda 9.6.12 yüklü
  3. A

Mi max3 cihazımın Setting-My device kısmına MIUI V10.0.3.0.OEDCNFH stable 795M şeklinde yeni bir güncelleme geldi. Henüz Update yapmadım. Tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilirler mi acaba global rom dedikleri bu mu? Güncellemeyi yapayım mı? Ne dersiniz?
  4. A

Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

xiaomi mi max 3 (4gb/64gb)'ü çin'de piyasaya sürüldüğü gün bir arkadaşım vasıtasıyla edindim. IMEI kaydını geçen hafta yaptırdım. reboot işlemi için 360 saat süre verdi (15 gün). o da bugün itibariyle doldu ve reboot işlemini tamamladım. Xiaomi'yi ilk defa kullanıyorum. bundan sonraki aşamada...
  5. A

Max 3 hakkında konuşulanlar..

xiaomi mi max 3 (4 gb ram 64 gb depolama)'ü çin'de piyasaya sürüldüğü gün bir arkadaşım vasıtasıyla edindim. IMEI kaydını geçen hafta yaptırdım. reboot işlemi için 360 saat süre verdi (15 gün). o da bugün itibariyle doldu ve reboot işlemini tamamladım. Xiaomi'yi ilk defa kullanıyorum. bundan...
Üst Alt