AIRFORCE.MOTO kullanıcısının son içeriği

1. AIRFORCE.MOTO

Çözüldü Delta Garantili Xiomi MI 8 PRO flash boot hatası

Sadece 1 gün böyle birşey yaşadım. Eğer bir daha yaşarsam delta servisi arayacağım fakat telefonu delta servise vermekten çekiniyorum. Çünkü bir sürü sitede okuduğumuz yazılarda bi tarafını yapıyorlar başka bi tarafını bozup gönderiyorlar diyor herkes. Delta servis, acaba bu yazılar hakkında bi...
  2. AIRFORCE.MOTO

Tamamdır inşallah bi çözüm bulunur.
  3. AIRFORCE.MOTO

2 ay önce delta garantili xiaomi mi 8 pro almıştım. İlk defa bugün telefon kendi kendine kapanıyor kapanınca Flash boot diye bi yazı yazıyor robot resmi filan var. Ne yapmam gerekiyor. Telefona hiç room filan yuklemedim anlamıyorum da bu işlerden zaten. 2 kere kapandı bugün kapandıktan sonra...
  4. AIRFORCE.MOTO

Sohbet MIUI DUVAR KAĞITLARI

Osmanlı aşığı olarak bu resimlerin kalitesini arttırıp buraya koyuyorum. Eğer elinizde Osmanlı ile ilgili bu tür duvar kağıtları varsa paylaşın herkes yararlansın lütfen. (Mi 8 pro da çok güzel oluyor.)
  5. AIRFORCE.MOTO

Yardım 10.3.1.0 Güncellemesi Sonrası Şarj ve Isınma Sorunu

YENİ güncelleme gelse bi duzeltseler valla illallah ettim
  6. AIRFORCE.MOTO

Tema XİAOMİ Black Shark Yeni iconlar

Teşekkür ederim hocam yaptım oldu hatta baya bi düzenleme yaptım üzerinde fakat bi kaç dakika sonra tema otomatik değişti. Ana temaya döndü. Bunu nasıl çözebilirim. Designer mı olmam gerekiyor?
  7. AIRFORCE.MOTO

Tema XİAOMİ Black Shark Yeni iconlar

Hocam indirdim, kurulumu nasıl yapacağım? Daha doğrusu temalara aktardım fakat uygula deyince 3.partiden gelen şeyleri desteklememektedir diyor.
  8. AIRFORCE.MOTO

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Teşekkürler, 1 ay oldu telefonu alalı. O yüzden çok bir bilgiye sahip değilim merak ettim
  9. AIRFORCE.MOTO

Arkadaşlar ekranı sola kaydırınca bu kısım geliyor. Az önce kaydırdım altta yeni güncelleme mevcut dedi. Güncelleme içeriği olarak, Performans iyileştirildi ve hatalar giderildi yazıyordu. Güncelle dedim ekran gitti 1sn içerisinde geri geldi. Bu güncelleme sadece bu kısma mı özel yoksa sistem...
  10. AIRFORCE.MOTO

3.1.0 hakkında yeni gelişmeleri bekliyoruz. highfive~~
  11. AIRFORCE.MOTO

z2 ısınmıyordu demedim, sanırım yanlış telaffuz ettiniz. Z2 de isiniyordu fakat güncellemeden sonra ısınma ve şarj sorunu yaşamam, üstelik yeni aldığım üst seviyedeki bir telefonda bu sorunu yaşıyor olmak kimi kușkulandırmaz. 1555333220 teşekkür ederim deneyeceğim umarım düzelir. angel~~
  12. AIRFORCE.MOTO

teşekkürler, inşallah angel~~
  13. AIRFORCE.MOTO

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Güzel bir etkinlik
  14. AIRFORCE.MOTO

aynen bende bunun hakkında konu açtım hem ısınma var hemde şarjı daha kısa sürede bitiyor (mi 8 pro)
  15. AIRFORCE.MOTO

biraz sert konuştum sanırım, inşallah dediğin gibidir, temayı(mi 9 pro teması) değiştireceğim bide öyle deniyim. Rom hakkında pek bir bilgim yok. Direk Avrupa versiyonu (pro) aldım. Açılmamış kutuluydu türkçeydi Rom filan anlamıyorum valla
Üst Alt