Ahmtpzrlk kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Sertifika sorunu

Hocam bana takılma olmayacak rom lazim cihaz üstünde eu rom ile geldi cok takılmalar mevcut hangi sürümü romu indireyim peki
  2. A

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro 5G/Mi 10i/Mi 10T Lite (Gauguin) - Hindistan Kararlı Rom V12.5.2.0.RJSINXM İndirme Bağlantıları

Sertifika hatasından nasil kurtuldunuz bende aynı oldu cihaz kamera google play vs acilmiyr
  3. A

Yardım Sertifika sorunu

Selamün aleyküm arkadaşlar cihaza trwpden global yazılim attım sertifika hatası verdi şuan hangi romu yüklersen aynı hatayı veriyor bunu nasıl halledebilirim
  4. A

Rom Redmi Note 9 Pro 5G/Mi 10i/Mi10T Lite - XiaomiEu Android 12 MIUI 13

Selamun aleyküm bu sürümde takılmalar mevcut mu b n cihazı yeni aldım Xiaomi eu rom var üstünde acayip yavaş ve takılıyor gibi geliyor ekran Hz 120 de
  5. A

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Yükleyen arkadaşlar uygulama geçişlerinde ufak da olsa takılmalar varmı sizde
  6. A

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Elinize sağlık rom güzel hızlı ama tek sıkıntı bende menü geçişleri biraz bekletip takiliyor
  7. A

Soru Genpa hayalet ekran sorunu

Ben evofone gönderdim asmalar kasa vs herşeyi degistirmler
  8. A

Yardım Mi9t sıkıntılari

Telefonum bugün itibariyle geldi şuan için tertemiz halletmisler ekran batarya ve dış kasa full değişmiş çok güzel suanlik bilginize
  9. A

Yardım Mi9t sıkıntılari

Cihaz bugün evofone garantiye gönderildi bakalım ne olacak
  10. A

Yardım Mi9t sıkıntılari

Mrb arkadaşlar mi9t cihaz çok sıkıntılar yarattı bende ekranda hayalet ekran ve yanıklar oluştu hadi o tamam dedim simdid ön kamera açılmıyor garantiye göndersem ne gibi bir durumla karşılaşi im acaba kullanıcı hatası deme şansları varmi
  11. A

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

IPS panel görüntüsü çok mu kötü oluyor acaba mi9t kullanmıştım amoled güzeldi ayrıca IPS LCD ghost screen oluşuyor diyorlar ne kadar doğru
  12. A

Rom Flyme 8

Bu romun gelistirici b3llimi kim irtiba gecme ihtimalimiz varmi acaba mi9t icin
  13. A

Rom Flyme 8

Kamera önemli değil ben bir kurabilsem mi9t ye kurabilen varsa helal olsun gercekten
  14. A

Rom Mi 9T TitanOS 2.5 AOSP Rom

Oyunlarda falan geçerli oluyormu 82 Hz ekrani fark eder mi pubg mesala
  15. A

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Bu mod oyunlarca FPS dusuruyormu MIUI 12 miuimix de işe yarar mı acaba 1590786393
Üst Alt