ahmt0707 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Mi5 Orijinal batarya hk.

Ben n11den aldim bazi alicilar memnun kalmamis ama ben gayet memnunum 5 saat ekran suresi aliyorum tavsiyemdir Xiaomi Mi 4 5 6 5s 5s Plus Orjinal Batarya Pil - n11.com
  2. A

Mi5 EkAyarlar/Bölge ayarı

Arkadaşlar xiaomitool la telefonumu global kararlı dan betaya döndürdüm fakat ek ayarlarda. Bölge kısmını Türkiye şeklinde ayarlama rağmen şarj bittiginde veya kapatıp açtığımda bölge Çin oluyor ve tarayıcı da ve mi kumanda da çince yazılar çıkıyor bunu Türkiye şeklinde sabitleme yöntemi var mı...
  3. A

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Mi 5 32 gb yedek parca almak istiyorum iletişime geçebileceğim bir numaea verebilir misiniz
  4. A

MI 5 Arama Sırasında Hoparlör sorunu

Aynısı bende de var yaa
  5. A

Soru İntagramda video oynatılamıyor aynı sorunu yasayan var mi

Simdi cozdum arkadaslar eski bir surumunun apk sini play store harici bir yerden indirdim ve kurdum aetik video oynatıliyor
  6. A

Wifide de mobil veride de videolu instagram paylasimlari oynamiyor ama linki kopyalayip tarayici da tiklayinca videolar oynuyor yardimci olursaniz sevirim tesekkurler
  7. A

Wifide de mobil veride de videolu instagram paylasimlari oynamiyor ama linki kopyalayip tarayici da tiklayinca videolar oynuyor yardimci olursaniz sevirim tesekkurler
Üst Alt